Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg egy...

Hogyan találhatnék meg egy lányt, akit egyszer láttam és csak a keresztnevét tudom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Szarvasi Vízi Színházban a Legyetek jók ha tudtok előadáson! Volt ott egy lány (15-17 évesnek látszott) a barátnőjével. Többször is egymásra pillantottunk, majd később mikor a mosdóból jöttem ki, pont ott állt az ajtó előtt, várta, hogy sorrakerüljön a jegykezelőnél. Ahogy kiléptem az ajtón észrevett, és hosszasan néztük egymást. Hirtelen minden eszembe jutott, csak az nem, hogy a nevét megkérdezzem! :/ a keresztnevét tudom csak, mivel hallottam, ahogy a barátnője Dórinak szólította. Ha jól emlékszem fekete felső és farmer rövidnadrág volt rajta, barnas fekete haja volt es kb 155-160 centi lehetett. Szarvastól 70 km-re lakom, szóval sajnos nem tehetem meg akármikor, higy visszamenjek oda, hátha felbukkan a környéken, na meg persze az sem biztos, hogy ő szarvasi, lehet, hogy csak az előadásra jött! Negatív kommenteket nem kérek, köszönöm! :)

2016. júl. 14. 14:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igy lesz! :) de nagyon sajnalom es haragszom magamra emiatt, mert ez a lany nagyon megfogott. :(
2016. júl. 14. 21:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Keresd meg az eseményt facebookon, hátha bejelölte magát, hogy részt vesz/vett rajta. Találtam már meg így csajt. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy én zseni vagyok. :)
2016. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A Dorottya egyébként inkáb DDorka szokott lenni, nem Dóri.
2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!