Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek? Mit...

Mi erről a véleményetek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudjátok legtöbben gondolom, ezt a nagy szenzációt mostanában, a pestisállarcos üzenetközvetítőt.

A sztori röviden az, hogy egy középkori pestisállarcba öltözött csuklyás ember van a videóban,és nem csinál igazán semmit, csak néha felemeli a kezét a lengyel elmegyógyintézetben.

Közben rejtett üzenetek mennek, pl anagrammák, morze kódok stb. (ilyesmik hogy kill the president, you have no more than one year left)

Mi a véleményetek róla?

Lehet hogy valódi? A társadalmat akarják megijeszteni? Vagy tényleg van veszély?

Én őszintén nagyon megijedtem.



2015. nov. 17. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2015. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ah a videó azért kicsit rémisztő..de nem tudom
2015. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lényeg vagy bizonyíték nem derült ki belőle . A jóslatok is most kerülnek elő a migránsokról Nostradamus és Siener által . De eddig miért nem ? Nem kell bedőlni semminek , a sárga veszedelem is egy gazdasági elemzés volt régről nem bibliai prófécia .
2015. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam a videót, érdekes.

Ránézésre elég egyszerűnek tűnik, de ahogy jobban szemügyre vettem tényleg sok jelet tartalmaz...ilyen szempontból ez egy igényes videónak készült.


A kódok jelentését illetően pedig (az egyértelműeket leszámítva), vagy mi vagyunk elvártan ostobák, vagy tényleg komplex hátsó jelentéssel bírnak.

Őszintén szólva fogalmam sincs, mert amíg a videókészítő nem konkretizál, addig mi is csak azt látunk bele, amit akarunk.


Egyébként meg nem rémültem meg...tudom/hiszem, hogy az igazán fontos és értékes információlat nem engednék csak így elterjedni, még ha kódolt is.

2015. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"elmegyógyintézetben".... ott azért elég sok mindent mondanak az emberek, kérdés, hogy mennyire hiteltérdemlő mondjuk egy kényszergyógykezelés alatt álló elmebeteg szava :D persze, nyilván, már holnap itt a világvége....
2015. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Aki nem tudná miről van szó :):

[link]

2015. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkelnétek?


Amúgy ez nagyon hajaz Dan Brown Inferno című regényére.

2015. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem valódi abban az értelemben, hogy NEM NEKED szól az üzenet.


Az ilyen "rejtvényeknek" igazából ugyanis nincs semmilyen céljuk azon túl, hogy megmozgassák (vagy épp tévútra vigyék) a megfejteni kívánó agyát.


Hagyni köll a fenébe - ha mondani akar valamit, akkor mondja ki egyenesen. Ha meg játszani akar, akkor csak hadd játsszon.

2015. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!