Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha Isten sem felel meg mindenk...

Ha Isten sem felel meg mindenkinek, nekem hogy sikerülne?

Figyelt kérdés
nem?

#ember #felelés #egó #isten élet
2016. júl. 16. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Csak a buta emberek akarnak mindenkinek megfelelni. Isten meg nem buta.
2016. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Te már azzal jobb vagy istennél hogy te legalább létezel. Különben se akarj mindenkinek megfelelni, és nem is lehetséges, mindig lesz valaki akinek ez vagy az nem tetszik veled kapcsolatban, magadnak akarj megfelelni és majd lesz aki magadért kedvel.
2016. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Isten mindennek és mindenkinek végtelenül megfelel.
2016. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inessential ***** válasza:
78%
Hát annyiban jobb vagy istennél, hogy a te létezésed bizonyítva van.
2016. júl. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért akarnál mindenkinek megfelelni?
2016. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt 2 probléma áll fenn:

1. Isten, nem létezik.

2. Soha nem fogsz mindenkinek megfelelni, és ha ez zavar soha nem is lehetsz boldog. Az életben nem azt kell figyelni, hogy az embereknek megfelelj, hanem a saját, és a közvetlen környezetedben lévőknek megfelelj meg. Saját magadnak tégy elvárásokat, azokat teljesítsd és ne foglalkozz senkivel. Nyílván ha dolgozol, oda kell tenni magad a főnöködnek meg kell felelni. De! Ha elmész egy partira vagy egy vacsorára ahol több olyan ember is van aki szerinted barát, család, haver és úgy gondolod, vagy mutatják is feléd, hogy nem vagy elég jó, abban az esetben ki kell zárni az életedből őket, és boldogabb leszel utána. Én tudom, én már megtettem. Nem vagyok magamnak való, sem buta, és erre szerintem az emberek nagyon kis %-a jön csak rá, és meri alkalmazni. Higgy nekem, próbáld meg és az istenes dolgot verd ki a fejedből mert semmire nem fog választ adni, egyedül vagy, egyedül old meg a problémáid. Istent és ami körülötte van, emberek találták ki azért, hogy birkává neveljenek, félj egy lénytől, ami feletted áll és folyton figyel, ezzel is keretek közé szorítva és szűk látókörűvé téve az embert irányítani tudják.

2016. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Az #1-t miért pontoztátok le? Isten valóban nem buta, hisz nem is létezik, így tulajdonságai is nehezen lehetnek. Jól beszél.
2016. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!