Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamra menjek ha...

Milyen tanfolyamra menjek ha kasszás akarok lenni az Auchanba?

Figyelt kérdés
Közel is van és imadnam hogy kasszás vagyok. Viszont kéne valami hogy biztos fel vegyenek. Van valami tanfolyam?
2016. júl. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél kasszás. Csak ne.


// egy ex-kasszás

2016. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmilyen tanfolyam, sajnos olyan alacsony a jelentkezők létszáma, hogy ha képes vagy megszámolni 6 vizet és felismered a képernyőn a muffint, akkor már nyert ügyed van.


Amúgy sürgősen befejeznéd az imádást. A vásárlók hülyék. Tisztelet a kivételnek.

2016. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell oda semmilyen tanfolyam. Negyed óra alatt betanítanak.
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek irtok ilyet ha ez igy lenbe nem lenne senki munka nélküli meg kozmunkas
2016. júl. 18. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 napba került a Tescohoz bekerülnöm kasszára. 3 nap múlva ott is hagytam. Ha ennyire érdekel akkor bemész az információs pulthoz ahol megkérdezed hogy hol jelentkezhetsz munkára. Mondani fognak egy szövetkezetet és oda elmész. Csináltatsz egy egészségügyi kis könyvet (1000Ft + tüdőszűrés). Ez után megkapod a munkaruhát és a héten kezdesz. Bevágnak kasszába fél óra betanítással, de inkább annyival hogy "Csináld!" aztán ha arra jár a főnök akkor az kiabál veled egy sort.

Ha érdekel mindenféleképp próbáld ki még a nyáron, de nem olyan jó mint képzeled.

2016. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!