Ha vasember vagy batman akarok lenni, akkor melyik iskolába vagy milyen tanfolyamra/képzésre menjek? Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebb módja a 4 féléves OKJ Szuperhősképzés. A tanfolyam végén segítenek beilleszkedni, kiválasztani az egyéniségedhez illő ruhákat, stb.
2013. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a vasembereket a kohászati szakközépiskolákban képzik. Ami a batman végzettséget illeti, repülőklubokban érdeklődj. A legtehetségesebb sárkányrepülők vehetik fel ezt a szakirányt. Remélem, segítettem.
2013. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Batman Tibetben vett részt egy ninja-képzésen, szóval gondolom neked is ott kéne kezdened.
2013. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Sajnos ez nem ilyen egyszeru, mint ahogy mondjak az elottem irok. Ha batman akarsz lenni, valoban kell a tibeti ninja-kepzes, viszont elofeltetel, hogy a szuleid gyerekkorodban tobb penzt hagyjanak rad, mint Magyarorszag GDP-je. Ahhoz, hogy vasember legyel, ahhoz pedig valami mernoki PhD kell es kovetkezo generacios fegyvereket kell tervezned.
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SargaRigo válasza:
A Vasemberséghez az sem árt, ha kened-vágod a kémiát és a részecskefizikát, ugyanis csak így tudod feltalálni az új elemet, ami a páncélod energiaforrása lesz! Az MI-ről pedig még nem is szólt senki, azt is fel kellene találni. Bár ez utóbbi gyerekjáték lesz az előbbi képességeid mellett. :D
2013. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A Faiskolába.
2013. jún. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Leveltetu ***** válasza:
hivj fel... a szamom.. eddatol a hutlen...ha vasember akarsz lenni egyel egy rakas spenotot abban sok a vas, viszont a vas rozsdasodik tehat az nem jo otlet, ami batman-t illeti elobb rabolj egynehany bankot hogy finanszirozni tudd a leted majd szolizz es koltozz salgotarjanba es batmankedj.
2013. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
jesszus hát ez itt elég vicces :D (mivel hogy ezek nem is léteznek )
2013. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andrej031 válasza:
Szerintem egy jó elmeorvoshoz kéne menned és ő majd eldönti milehet belőled.
2013. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sztem is...
2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!