Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok Youtuber miért villog...

Sok Youtuber miért villog azzal hogy neki iPhone-os telefonja van?

Figyelt kérdés
Sokan megmutatják mi van a telefonjukon, mint ha ez olyan érdekes lenne.
2016. júl. 18. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak téged zavar, régen lecsengett mar az iPhone gyűlölet, aki használja csak használati tárgynak tekinti es ha éppen azon van akkor arról mutatja be amit akar. Mondjuk szerintem nem is érdekel senkit, hogy neked imponaljon, ha úgy használod, hogy "iPhone-os telefon".
2016. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

csakis azért, hogy téged idegesítsenek vele.


Le legyél irigy ember, megmérgezi az életedet!

2016. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mutatják meg, mert minden második követőjük a "Mi van a telefonomon" videóért könyörög sírva..
2016. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En pl imadom az olyan videokat, mert volt olyan alkalmazasom, amit olyan videoba ismertem meg, megtetszett es letoltottem.. De egyebkent tenyleg rengetegen kerik, es ezert csinaljak, de ha kicsit is utananeznel, latnad hogy nem csak iphone-al csinaljak meg, hanem konkretan barmelyik telefonnal.. De csak sajnalni tudlak ha komolyan ezen aggodsz, ahelyett hogy valami normalisat is csinalnal a nyari szunetedben.
2016. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ember! Ha ennyire kell, vedd meg. Manapsag ez tenyleg nem nagy kunszt! :D
2016. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
93%

OFF!


De ha a Sony Xperia Z5 Premium, vagy a Samsung Galaxy S7 Edge telefonján mutatja be akkor nem írsz ide.

2016. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Inessential ***** válasza:
90%
Az nem iPhone-os telefon, hanem iPhone.
2016. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!