Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai világban miért csak az...

A mai világban miért csak az menő, akinek iPhone telefonja van? Mi ez az iPhone őrület?

Figyelt kérdés
Csak az jó fej, azzal haverkodnak.

2015. okt. 22. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Menő? Fejlettebb országokban utánad dobálják, annyira tucat termék:D
2015. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
mert drága azért és azt hiszik nekik is csuran cseppen
2015. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem láttam még ilyet, hogy nem haverkodnának azzal, akinek nincs :D:D
2015. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Akik csak azzal barátkoznak akinek iphone-ja van, azt messziről kerülném. Felületes érdek ember lehet. Szóval, azokra nem kell alapozni.
2015. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Magyar mentalitás. Ahogy fentebb írják, más országokban az emberhez vágják fillérekért. (A fizetésekhez képest) Több embernek van mint Magyarországon, ebből kifolyólag a kutyát nem érdekli hogy kinek milyen telefonja van.
2015. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Felénk mindenki leszarja azt akinek iPhone telefonja van, max odamennek megnézni mit játszik rajta és kész.
2015. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Menő? Én mindig azt látom, hogy ezek magányosan a telefonjukat nyomkodják. Ja, hogy talán az interneten menősködnek. Ki gondolta volna?! Túlságosan elvagyok mélyülve a való életbe..
2015. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem unják ezt megkérdezni 1000.-re is?
2015. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Beszéld meg szüleiddel e szavakat.

Személyiség, érték, barátság, kapcsolat, menő.

Én agyhalottságod miatt nem barátkoznék veled. Felőlem mesztelenül is járkálás szinten is lehetnél csoró, nem érdekelne ha tized annyi agyad lenne mint seggszőrömön csüngő shzardarabnak.

2015. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

10-18 éves korig menő lehet utána kutyát sem érdekli.


Amúgy nagy iphone ellenes voltam,mert mindenkinek tényleg ilyen telefonja volt és sztárolta,ezt meguntam. Aztán én telóm vodafone márkás beszart (2 éves volt) húgom pont iphone 5-öt vett, a iphone 4-ét nekem adta,mivel új telóra nekem nem volt pénzem,pont jól jött,hogy kapok egy telót ingyen.Nem akartam az iphone-t,mivel anti voltam :D De muszáj volt használnom. Aztán tökre megszerettem.Megszoktam pár hét alatt. Meg is értettem,hogy miért szeretik sokan,sokkal jobb mint az android,gyorsabb,nem fagy le és stb.(4 éves a teló)


Aztán fél évig használtam,mert kaptam barátnőméktől egy Lenovot,hát ezzel már minden bajom van,pedig csak 3 hónapos.Sokszor le fagy,nem lehet feloldani. Viszont legalább gyors a net,fb.


Ha lenne pénzem Iphone-t vennék és nem mert menő,hanem mint telefon teljesen jó,nekem mindig is androidos telefonjaim voltak,sony-k jó részt. De még sima iphone 4 is verte az összeset.

2015. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!