Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha egy kicsitt nagyobb a...

Baj ha egy kicsitt nagyobb a fenekem az átlagnál?

Figyelt kérdés
Mennyure jönbe ez a fiuknak?Vagy ezt innjáb ne firtasam nem szeretek rövid gacsát venni mert legalábis szerintem akkor látványosan nagy lenne a segem.Azért is mondom mert egyszer ilyenbe voltam a nagynénimnél aki hallotam hogy beszolt a mamámnak mondta hogy jézusom az Xnek ilyem a valaga...ilyen rokonokat:-( mondjuk nekimeg semmi segge nincsen!

2016. júl. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Kisebb és nagyobb is lehet szép is, meg ronda is. Szóval nem az számít, hogy mekkora, hanem a formája, meg hogy ne legyen löttyedt.

Öreglányok véleménye meg ne legyen ennyire fontos :)

2016. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Roland G. ***** válasza:

Nem baj!

Az előttem író pedig leírta a lényeget.

2016. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány privátot kaptál?:D
2016. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is nagyobb fenekem van és a többségnek úgy vettem észre hogy ez tetszik :)

Eddig szinte csak pozitív visszajelzést kaptam :)

20L

2016. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz azzal,hogy mekkora ,a lényeg,hogy magaddal meg legyél elégedve. Ha jól érzed magad kövéren,és a túlsúly nem több ,mint 10kg akkor még az egészségedet sem kockáztatod vele. A kövérebb pasik általában díjazzák a kövér hölgyeket-így még egy dagibb pasit simán befoghatsz.35f
2016. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!