Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm hüvelye kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Géza_12 kérdése:

Ha a barátnőm hüvelye kicsi és az én micsodám pedig nagyobb az átlagnál akkor hogy lehetne megoldást találni hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Dugj engem.


26N

2016. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Azt te csak hiszed, hogy nagyobb az átlagnál.


Amúgy nem ártana felizgatni mielőtt berakod... :D Hidd el utána az "átlagon felüli" átgalos farkad még kevés is lesz.

2016. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ajándékozd el a farkad felét egy rászorulónak.
2016. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs rá megoldás, nem véletlenül kerülik a nők a NAGYOT, kivéve kockacukorból :)
2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

#4


A "kicsit" (15 alatt) még inkább kerülik, ne aggódj.

2016. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyire tud a barátnőd ellazulni együttlétek alkalmával?
2016. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted van olyan száj, amibe mem fér be kaja??
2016. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretem az itteni mentalitást. Minek is hasznos választ írni.

Valaki írta az ellazulást emellett tapasztaljátok ki melyek a rosszabb és melyek a jobb pózok. Nálunk pl az összes olyan póz necces ahol a párom mögöttem van főleg a kutya rossz. Ha megvan mi hogy jó akkor azokkal kell játszani. Emellett nálunk bevált hogy folyamatosan izgatom én vagy a párom a csiklóm így az amúgy kellemetlen pózokat is nagyon tudom élvezni és persze ezekben a pózokban nem kell tövig nyomni.

Ezt csak gyakorlással lehet megtanulni meg kitapasztalni. Sok sikert.

2016. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- nem nyomod tövig

- előtte orgazmus, tocsogjon, ujjazás

- hanyagolod a mélyre hatoló pózokat (pl. kutya)


- és lehet, hogy ezek ellenére is ott fog hagyni - én szakítottam a barátommal, mert bármit csináltunk, bárhogy figyeltünk, mindig! fájt, sokszor el is sírtam magam tőle, olyan kellemetlen volt.

2016. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!