Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány emberrel beszéltek...

Ti hány emberrel beszéltek napi szinten facebook-on?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Messengeren 1 el, mert a teló sms-ei pénzbe kerülnének és praktikusabb. A facebookot nem nagyon használom. Idén nyáron 2x voltam fent és csak a messenger miatt nem törlöm le magam. Mondjon bárki bármit, sokkal hasznosabb mint a skype és több emberhez is eljutott mint más kommunikációra használható alkalmazások
2016. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fészbúkon max vásárolni szoktam, néha eladni. Mást nem csinálok ott.
2016. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

A facebook az nem az a trendi internetes izé? Mint most a pokémonos telefonos mászkálós izé, hogy most aztán ez valami nagyon trendi, mert megírta az újság is úgyhogy mindenkinek az utcán kell vele játszani mászkálás közben.

Régen IRC-ztem, időtöltésként, az ér? De ma már nem is IRC-zek. Úgyhogy 0. Maradtak az ilyen internetes fórum izék.

2016. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Napi szinten 0 emberrel. Heti szinten változó, de általában szintén 0 emberrel. Havi szinten olyan 3-4 emberrel szoktam.


Van amikor egy héten csak egyszer lépek fel, mert idegesítenek az emberek.

2016. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2-3
2016. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Napi szinten? 0-1
2016. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
tök változó, a külföldön élő barátaimnak 2-3 naponta írok, a többinek kb hetente vagy ha vmi eszembe jut, de általában egy embernek tuti írtam valamit, aki majd válaszol ha lesz rá ideje
2016. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!