Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon tartózkodó emberrel...

Ha nagyon tartózkodó emberrel beszéltek, aki tényleg érdekel, mennyi időt lennétek hajlandó rá áldozni?

Figyelt kérdés
Már jó ideje beszélünk, de nem igazán nyílik meg... Nem tudom mi tartja vissza.
2014. aug. 10. 16:57
 1/7 October15 ***** válasza:
Jó kérdés. Volt 2höz szerencsém :) az egyikhez 14 év is kevésnek bizonyult míg a másik fura mód 3-4 óra masszív beszélgetésbe fájt. Ez utóbbi nem tudom, hogy sikerült mert tényleg nem 1 könnyű eset :D legalábbis anno.
2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
az attól függ mennyire halad a megnyílás felé...de szeretek ilyen emberekkel beszélni...persze ha lehet is velük...mert ha egyáltalán nem reagálnak akkor felejtős...
2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 évet áldoztam rá, ami kevésnek bizonyult. Végül elváltak útjaink.
2014. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva azt mondom, arra kíváncsi, te meddig bírod. ez egy fal, és ha megmászod - amire csak nagyon kevesek képesek - jó vagy. Ez egy védekezési reakció - senki sem szeret pofára esni. Ez egy szűrő - rostál, kinek éri meg megnyílnia, ő kit érdekel Igazán, ki kitartó.


Válaszolva a kérdésre, ha tényleg érdekel, bármennyit.

2014. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
4.: Oké a fal "másik oldalán" azért lényegesen könnyebb ücsörögni és nézni a szerencsétlent aki éppen "mászik" Persze tudom nem véletlenül került oda az a fal és lásd 14 évet bíbelődtem vele .. nyilván itt "barát" témakörről van szó.. [és nyilván a "fal" oka a "barát" :D ] maradjunk annyiba, hogy nem biztos megéri a mászást..
2014. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amennyit "vártam" rá, bebizonyítottam hogy kitartó vagyok... nem tudom még mennyit és mit vár. Én sem várhatok örökké, ha elszalasztok mást miatta, aki jobb lenne, miközben várok? Most értitek...
2014. aug. 10. 18:39
 7/7 October15 ***** válasza:
Nyilván az is kérdés, hogy miért érdekel.. ha mint csaj akkor azért nem kell rá éveket szánni :D Ha meg úgyis 1 helyre vagytok zárva akkor ráérsz..
2014. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!