Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha nem vágyom párkapcsola...

Baj, ha nem vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és egyszerűen nem érzem, hogy szükségem lenne bárkire is. Pedig ilyen korban azért már itt lenne az ideje. De nekem jó így, nem vágyom senkire.

Ez mennyire normális? Más is van így?


2016. júl. 20. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Normális ha neked így jó. Nem csak sablon életet lehet élni.
2016. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak még rajtad kívül így, jó pár kérdést láttam/meg embert is ismerek akik szintén nem szeretnének. Nem vagy egyedül. Lehetsz boldog anélkül is, hidd el, nem mindig csak az lehet jó, amit a társadalom többsége csinál.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
29 vagyok, és nem érzem, hogy kell pasi. Ha belegondolok, nem tudom az előnyöket felsorolni. Csak a hátrányt látom.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is így vagyok,volt 1 kapcsolatom ami vége ért,de már akkor éreztem,h vlmi nem jó(vagyis nem éreztem magam jól,persze nem ezért lett vége),de normális szerintem majd lesz vlki akire úgy gondolsz,h lehetne több belőle(kapcsolat)Sokszor én úgy érzem,látom,mások kapcsolatán,h (mivel nyavalyognak,meg stb,persze nem mindenki) jó is vlki mellett lenni,meg nem is.Nehéz ez,de ha te így érzed jól magad,akkor nem baj,majd változni fog vagy találsz olyasvalakit,aki miatt majd kialakítasz 1 kapcsolatot.Én így látom :) 19/l
2016. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, szíved joga eldönteni, mit akarsz és mit nem. A saját elképzelésed szerint élj, ne másoké szerint, mindenkinek úgysem lehet megfelelni, de nem is kell :)
2016. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
aszexuális vagy. Van ilyen...
2016. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aszexuálisok is élhetnek párkapcsolatban, és lehetnek szexuális vágyai annak, aki egyedül él. Hülyeséget beszélsz. Van ilyen.
2016. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De volt már párkapcsolatod?
2016. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nem.
2016. júl. 20. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
8.vagyok és basszus sokszor én is így érzem, igaz én még nem vagyok 20
2016. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!