Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 16 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 16 évesen még nem vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az osztályomból rajtam kívül már mindenkinek van barátnője, piszkálnak is érte, hogy nekem miért nincs, de én még nem is nagyon vágyom rá. Ha én egyszer párkapcsolatot szeretnék, akkor olyannal szeretném, akivel összeillünk, nem csak azért, hogy elmondhassam mindenkinek, hogy barátnőm van. Szerintetek is korai még ilyen korban a párkapcsolat? Van aki ugyanígy gondolja?

2016. jún. 5. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én lány vagyok és én is ugyanazt érzem, mint te. Bár én nem érzem úgy, hogy korai lenne ennyi idősen, de amíg nem találok egy őszinte,kedves, megértő fiút és olyat akivel sokmindenben hasonlítunk, addig nem szeretnék kapcsolatot.
2016. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért érzem, hogy korai, mert szerintem sokan ennyi idősen elhamarkodottan döntenek. Én ugyanilyen lányt keresek, mint te fiúban. Inkább találok párt később, de nem szeretnék rosszul dönteni, aztán néhány hét után szakítani.
2016. jún. 5. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az a nem normális, aki kényszerből jön össze akárkivel mert azt gondolja lekésett valamiről, aztán pedig koppan.
2016. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond. De ha szinte mindenki másnak van barátnője, akkor nem korai ebben a korban, legfeljebb neked korai.
2016. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kép, az van rajta, hogy báránykák ugrálnak le egy szakadékba. És kettőnek van gondolatbuborékja, egyik azt kérdezi a másiktól az egyetlen feketebárányra utalva, aki a szakadék szélétől visszafordult, legalábbis a másik irányba megy: "Ő miért nem tart velünk?" mire a másik: "Ne törődj vele, ő csak egy feketebárány." Most miért baj az, hogy nem simulsz bele a tömegbe? Mert az amúgy már normális lenne, hogy már 20 párkapcsolaton túl lennél? Ne csináld már, 16 évesen még csomóan simán gyerekek, vagy még nem teljesen felnőttek, miért kéne AKARNOD, hogy párkapcsolatod legyen? Elvárnák, hogy akard? Jajj már, mindenki egyéni, és semmi baj sincs azzal, ha nem simulsz bele a tömegbe, és nem kapkodsz csak azért mondjuk párkapcsolat után, hogy legyen valakid,- pedig még nem is akarsz, vagy nem tartod magad még késznek rá - vagy akár hogy azért legyen párkapcsolatod, mert mások elvárják. Hát ez nonszensz má!!! Majd ha beleszeretsz valakibe, és ő is beléd, majd akkor összejöttök, nem kell itten társadalmi nyomással foglalkozni, ne erőltess ilyesmit, csak légy önmagad. Vagy az már túl egyszerű lenne? Ne küzdjél önmagad ellen, hogy megpróbálod mások jókedvéért elnyomni a saját személyiséged. Ez csak akkor nem érvényes, ha pl rosszat tennél szívesen valakivel, mert akkor vissza kéne fogni magad, de amíg nem teszel, és nem ártasz másnak, addig legyél simán önmagad, ha meg nem vagy kedves alapból, hanem meg kell játszanod magad, akkor változz meg, mert teljesen rossz és frusztráló dolog lehet álarcokat cserélgetni, hogy mindenkinek azt az arcot mustasd, amit ő elvár, annak ellenére, hogy te nem vagy olyan, de ez csak a kedvességre vonatkozik, nem a párkapcsolatra. Magadnak feleljél meg, mindenki másnak úgy se tudsz, akkor meg ez a legegyszerűbb, és legkényelmesebb, nem? Volt itt régebben egy olyan kérdés is, amiben az volt, hogy valaki szakított a pasijával, és akkor a rokonai meg mittoménkik zaklatták, mert mondta, hogy neki, most tök jól érzi magát egyedül, ők meg jöttek agresszívan, hogy kit akar becsapni. Márhogy azzal kit akar becsapni, amikor kijelenti , hogy jó neki egyedül. Hát komolyan, a saját életében az ilyen kis kötözködőknek minden rendben van, hogy már máshol keresik a hibát ? Mindenki a saját háza táján sepregessen, és ne üsse az orrát olyan dolgokba, ami nem rá tartozik, azzal csak önmagát minősíti.
2016. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
5: nehogy eljussunk már oda, hogy szégyelljék a 16 évesek, ha egymásba szeretnek, és járni kezdenek. Csodás élmény a tiniszerelem, Te meg úgy állítod be, mintha egyszer divatból jönnének össze az emberek.
2016. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez lenne a normális!!!!!

Én támogatlak!

2016. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6: Dehogy állítom be úgy! De ha nem szerelmes, akkor mi a tökömér jönne össze valakivel? Azért, mert mások azt mondják, hogy úgy kell, meg úgy illik, meg ciki, hogyha egyedül van? Csak tényleg az a baj, hogy valakik tényleg csak azért jönnek össze valakivel, mert hogy milyen ciki már, hogy nincs párjuk, pedig még akár nem is érettek egy párkapcsolatra.
2016. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!