Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon le vagyok maradva, ha...

Nagyon le vagyok maradva, ha nekem még sosem volt barátom? Van itt olyan, akinek az egyetemen lett először barátja/ barátnője?

Figyelt kérdés

Én még pl. soha életemben nem is csókolóztam senkivel, és úgy érzem nagyon le vagyok maradva a többi korombelihez képest. Az a baj, hogy nekem az ismerkedés, a barátkozás elég rosszul ment eddig, elég félénk vagyok. Mit tehetnék ez ellen? Ti mit gondoltok erről?

18/L



2016. júl. 20. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én 16 évesen csókolóztam először és volt két barátnőm is a középiskolában (az egyikkel a kézfogásig jutottunk, a másikkal a csókig és mindkettő csak 1 hónapig tartott), de nekem az első komoly kapcsolatom 22 évesen lett, egyetemen.


Nem vagy egyáltalán lemaradva, csak legyél nyitottabb. Barátkozz emberekkel ha mész továbbtanulni és ők majd hozzák a fiúkat akikkel lehet ismerkedni és kapcsolatot kialakítani.

2016. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

19 éves vagyok. Tavaly nyárig nem nagyon jártam sehova, nem szeretek új emberekkel találkozni, de tavaly nyáron találkoztam egy sráccal, aki már majdnem 10 hónapja a barátom. Az első. Vele csókolóztam először.


Nem vagy lemaradva, majd jön a te herceged is (és az nem kifogás, hogy útközben elütötte egy autó, mert az enyémet tényleg elütötte, és mégis velem van. ;) )

2016. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva, sőt, sokkal értékesebb vagy, mint azok a lányok, akik fel sem tudnák sorolni, hány fiúval voltak együtt.
2016. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
21 vagyok, nekem sem volt még barátom Egyszerűen nem úgy jött ki, nem szerettem bele senkibe. Azért meg szerintem felesleges, hogy "legyen, mert másnak is van". Legyél nyitott, ha találsz valakit, akkor vetkőzd le a gátlásaidat! De más miatt ne erőltesd.
2016. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy lamaradva, és ne legyél szomorú emiatt. Sokkal kellemesebb egy ilyen lányt megismerni, mert van benne lelkesedés, még romlatlan lelkületű, és nem máson veri le azt, amit az előző kapcsolataiból magával hozott. Szóval nyugalom! Majd az egyetemen megtalálod a partneredet! Sok sikert és fe la fejjel! :) Egyébként nekem is az egyetemen lett először barátnőm.
2016. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam, egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármiről lemaradtam volna. Ez nem verseny, nincsenek szabályok, majd jön valaki, amikor jön (közhely, de igaz, hogy akkor, amikor a legkevésbé várod).
2016. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nyugi 19 évesen még nem maradtál le semmiről :)

Előtted az élet lehet még barátod.

Fel a fejjel és ne szomorkodj!


Én 24 évesen vagyok így mint te. Nem volt még barátom, nem csókolóztam. Én iscsendes vagyokés nehezen barázkozom, beszélgetek másokkal.

2016. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi 18 évesen :D Csak elírtam.


24/L

2016. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy nézzük igen "le vagy maradva", hisz tapasztalatlan vagy ilyen téren...de ez csak akkor hátrány, ha te is így érzed...nem feltétlen kell barát/barátnő csak azért, hogy legyen...ha úgy érzed szeretnél ismerkedni, akkor tedd azt! de ne azért, mert másoknak van valakijük...ha te úgy érzed, akkor tegyél érte...


23F

2016. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Tobbiekhez kepest igen de esszeruseghez kepest nem. En hihetetlenül elvagyok maradva nem gondolkodasbol es agy mosottsagbol. Felenksegre helyzet elemzést javaslok mert sosincs ok negativra. Irj ha kell segítség.
2016. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!