Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetemen minden fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen minden fiúnak van barátnője, nekem miért nincs?

Figyelt kérdés

Tudom, eddig nem is igazán próbálkoztam, de kamasz koromban azt gondoltam, hogy felnőtt koromban jönni fog magától a "párkeresési ösztön". Sajnos nem így lett. Mit tehetek, hogyan hozzam elő?


22/F


2014. júl. 25. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs. Biztosan azért, mert informatikusnak tanulok.


20/F

2014. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz? Biztos nem ugyanarra, mert nekem sincs párom, pedig kezdeményeztem is. Csak undok p*csákat fogtam ki, nem túlzok.
2014. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
légy bunkó. Nekem is van csajom és egyetemista vagyok. Meg bunkó.
2014. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
tetszik valaki -> megismered -> ha neki is tetszel elkeditek építeni a kapcsolatot hónapokig -> összejöttök -> van barátnőd -> vagánykodhatsz h van barátnőd -> szakítasz -> sírsz
2014. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem ösztön kell, hanem logikus, hagyományos tanulási folyamat. A csajozást, nőkhöz értést is lehet pontosan úgy tanulni, mint a matekot, fizikát, törit, földrajzot.


Olvass első sorban angol, másod sorban magyar nyelvű csajozós internetes blogokat, közösségeket, könyveket. Első sorban a gyakorlat fog majd számítani, de mindenképpen kell valami elméleti anyag is, amiből megismered az alapvető tudást.


Pont ugyanúgy meg lehet tanulni, hogy konkrétan milyen stílussal, viselkedéssel, hozzáállással, testbeszéddel, szavakkal lehet a lányokban vágyat, vonzalmat kelteni, mint bármi mást a világon.

2014. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Pedig jó tanuló vagyok, és az ismerőseim szerint nem is nézek ki rosszul.


Az egyetemet nem írnám le, mivel nem tudom biztosra, hogy az ismerőseim nézik-e ezt az oldalt.

2014. júl. 25. 21:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaj #4, ne legyél ilyen negatív, pedig már kezdtem örülni, hogy van még értelmes ember aki nem két hét után jön össze egy másik emberrel, hanem ismerkednek is! :D
2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Pedig jó tanuló vagyok, és az ismerőseim szerint nem is nézek ki rosszul. "


És szerinted ezekkel kelthetsz vágyat, vonzalmat a nőkben? Nagyon nem értesz a nőkhöz (még), ez nagyon látszik.

2014. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, főleg neked 5-ös.
2014. júl. 25. 22:00
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez sajnos így van, eddig még nem igazán ismerkedtem az ellenkező neműekkel.
2014. júl. 25. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!