Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen van egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen van egy srác aki tök kedves és jófej velem, de van barátnője. Mi a szándéka?

Figyelt kérdés

Van néhány közös előadás amire együtt járunk és többször cukkoljuk egymást meg hülyéskedünk, de van barátnője.

Én ezt tiszteletben is tartom, nem akarom szétválasztani őket,mert már több éve együtt vannak, de a barátnője helyében nem nézném jó szemmel ahogy viselkedik..

19/l



2012. szept. 29. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mi??? ha lenne pasid, akkor az nem állhatna szóba más lányokkal, nem poénkodhat velük?? mégis milyen tűrőképességed van neked?? a fiúknak általában vannak lány barátaik is, nem csak fiúk, ebben az égvilágon semmi nincsen. nehogymár csak azért beszélgethessen egy fiú egy lánnyal, mert akar tőle valamit...
2012. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konzerv ,de úgy látom bejön neked! Na ezért veszélyes a lány fiú barátság!
2012. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mintha a haveromról írnál :_D
2012. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemen van egy srác aki tök kedves és jófej velem, de van barátnője. Mi a szándéka?


Szerintem a reptoidokkal van, és azt akarja hogy állj át te is hozzánk:)

21/R

2012. okt. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!