Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik nem szeretik...

Emberek, akik nem szeretik Michael Jacksont, mint ÉNEKEST! Mi bajotok a hangjával? A zenéi sem tetszenek, vagy csak a hangja?

Figyelt kérdés

Légyszi normálisan, ne szidalmazva írjátok le, mi bajotok vele, mint ÉNEKESSEL.

Szánalmas pletykákra nem vagyok kíváncsi.



2016. júl. 21. 12:28
1 2 3
 1/28 Inessential ***** válasza:
100%

Ezek szerint te valami fan vagy..


Nekem egyáltalán nem jön be a stílusa és a hangja sem. Másféle zenéket szoktam hallgatni.

2016. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Szánalmas pletykák? Most adták ki a rendőri jelentést, ott el lehet olvasni mindent. Nincs semmi féle pletyka, tények vannak.
2016. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem teszik se a hangja, se a stílusa, se semmi. Engem abszolút nem érdekelnek a pletykák, ha tetszenének a zenéi hallgatnám őket.
2016. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez olyan értelmetlen kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy akinek nem ízlik a tökfőzelék annak mi baja van az ízével.


Egyszerűen nem tetszik, mert más stílusú zenéket kedvelek.

A hangja nekem túl "affektálós", nőies.

A zenéi a maga stílusában igényesek - csak éppen nekem az a stílus nem tetszik.

2016. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom vele. Nem lehet tudni mi igaz és mi nem annyi pletyka van.

Van 4-5 száma ami számomra is nagyon jó, de ennyi. Különösebben nem fogott meg sosem. Úgy is mondhatnám közömbös.

2016. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #4-el, nekem totál férfiatlan a hangja és a stílus sem jön be. Ennek ellenére meghallgatom a rádióban és pár száma nagyon áthozza a 80-as évek hangulatát.
2016. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi volt, különleges, megismételhetetlen. Mindenképpen szegényebb lett volna a világ nélküle. Én sem hallgatom, de csak azért, mert nem az én stílusom. Ennek ellenére sztár volt. Az meg, hogy a hangja, meg a kinézete milyen volt stb. ezek sztár allürök, továbbá lelki problémákból fakadt sok minden nála. Egyébként minden sztárnak megvan a maga heppje.
2016. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szimplán nem jön be a stílusa, a hangjával nincs bajom.
2016. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy jön ide a pletyka.. de azért leírom a véleményem:) Én sosem szerettem azt a zenei stílust, amit ő képviselt, ezért aztán mind a hangja, mind mint ember abszolute közömbös volt számomra. Ám az ember, és vele együtt az ízlése, a látádmódja, és még egy csomó minden, az idő múlásával változik. Néhány éve megkedveltem a dalait, a hangját. Hogy milyen volt mint ember, hogy nézett ki stb továbbra is hidegen hagy.. Mellékes tényező számomra.. De mint énekest már igenis kedvelem.
2016. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%

Nekem nincs vele bajom...Tudom, hogy azokat kérdezted akik nem szeretik de na hagy mondjam el...Én kifejezetten imádom őt imádom a hangját az embert magát a stílusát és persze a nagylelkűségét és mindenét...Én nemhiszem el a pletykákat..Pedofil lett volna???Nem ezt mind azért terjesztették rolla, hogy a közönséget ellene fordítsák...Hogy miért??Mert Jackson elkezdte terjeszteni mindenről az igazat...Ez a nagyhatalmaknak nem tetszett és ezért...Sokszor mondta a hugának "Ha meghalnék megöltek, mert ezek megakarnak ölni"....Szegény Michael kinek ártott? Senkinek de mégis eltették lábalól....:(

Love Michael Jackson❤❤❤

2016. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!