Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akik nem szeretik...

Emberek, akik nem szeretik Michael Jacksont, mint ÉNEKEST! Mi bajotok a hangjával? A zenéi sem tetszenek, vagy csak a hangja?

Figyelt kérdés

Légyszi normálisan, ne szidalmazva írjátok le, mi bajotok vele, mint ÉNEKESSEL.

Szánalmas pletykákra nem vagyok kíváncsi.



2016. júl. 21. 12:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Thehetséges ember volt, tagadhatatlan, bírom őt, elismerem. Viszont nem védem a végtelenségig, addig, ameddig már nem reális. Akár hiszed, akár nem, kérdező, fingod sincs, mi zajlott le valójaban a fejében. Ne csinálj úgy, mintha ismernéd.
2016. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy ismerem.

De megértem. Elég megnéznem egy képet, egy interjút, vagy meghallanom a hangját. Épeszű ember már akkor rájön, hogy ő egy nagyon jó ember.

Aki nem hisz Neki, annak ajánlom Aphrodite Jone A Michael Jackson Összeesküvés c. könyvét!

És itt a téma erről lezárva. Ki kérte, hogy akár Róla, mint ember, vagy a külsejéről bárki is írjon? Senki.

2016. júl. 22. 14:07
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

egyik válaszoló feltette azt a kérdést, h "kinek ártott?"

én csak válaszoltam, h nekem... xd

2016. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Tudod, nem vicces...

Csak ne írnál hülyeséget. Mi az, hogy agyonplasztikáztatott?

Legyél szíves nézz utána hány műtétje volt (a kötelező égési sérülések miatt elvégzetteken kívül)! Jó? És majd akkor talán rájössz, hogy van olyan sztár, akinek háromszor több műtétje volt!

2016. júl. 22. 14:42
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

én imádom Michaelt és dögös sexi pasi volt szép szemei voltak és a mosolya valami gyönyörű ja és a hang ja olyan nem lesz még a Földön mint az angyalnak olyan szép volt a hangja és nem volt pedo

Kár érte

2016. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%
az lehet, de mástól nem fostam be, csak tőle
2016. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Inessential ***** válasza:

"Épeszű ember már akkor rájön, hogy ő egy nagyon jó ember."

Persze, aki nem szereti, az egyből hülye, meg nem normális. Gratulálok.


"És itt a téma erről lezárva."

Ja, amikor te elmondod amit akarsz, közölve azt, hogy aki nem szereti Michael Jacksont az nem lehet épeszű ember, akkor már le van zárva a téma.

Nem, nincs lezárva. A negatív vélemény is vélemény. Ezt is el kell fogadni. Ha te nem vagy erre képes, az nem a válaszolók hibája és lehet, hogy te nem vagy teljesen épeszű.

2016. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Dehogy! Félreérted!

Nem kell szeretni. Nem kötelező. Elviselni nem kell. De a tényekkel szembe kell nézni, ő a legjobb ember a világon, minden vád hamis volt...

2016. júl. 22. 20:01
 19/28 Inessential ***** válasza:
33%

"De a tényekkel szembe kell nézni, ő a legjobb ember a világon, minden vád hamis volt..."

Akkor te is nézz szembe a tényekkel, hogy ez nem igaz.

Ez nem egy tény.

Ez csak a te saját véleményed.

Nem egy tény.

2016. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na akkor ki az a pop sztár akit ezek a mai fiatal pop sztárok utánoznak
2016. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!