Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem féltek a terroristákt&#...

Ti nem féltek a terroristáktòl? További lent!

Figyelt kérdés
Folyamatosan hallani,hogy lefejezik a az ártatlanokat (mint mùltkor azt a 11-12 éves kisfiùt) illetve hogy kinozzák az ártatlanokat mielött megölik öket brutálisan! Én félek! Tényleg iluen buták az emberek,hogy nem látják azt,hogy azòta vannak ilyenek Euròpában miòta jönnek a "menekültek" ?! Állitòlag a jobb életért jönnek de ugyan ùgy viselkednek mint a hazájukban.... Én félek,mert nem tudom mahgam megvédeni,nem vagyok olyan helyzetben hogy megtudham magam védeni... 18F
2016. júl. 22. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem, egy poros kis falu nem célpont senkinek. Ha meg atomerőművet robbantják, azt úgyse fogom felfogni, mert mire felfognám már meghaltam.


Rettegve meg nem lehet élni.

2016. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem, mert Németország meg Franciaország a célpontjuk, mivel egy ottani terrorcselekmény sokkal nagyobb figyelmet kelt, mint mondjuk egy magyarországi.
2016. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem szabad fèlni hogyha látsz egy gyanús alakot akkor kerüld el jòl! Egyenlôre magyarország szerintem a legnormálisabb Európában! Mi EGYENLÔRE hatalmas nagy biztonságban vagyunk! Ez vezèreljen!!
2016. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem fognak bekopogtatni az ajtódon,hogy lefejezzenek. Utazni viszont nekem sincs sok kedvem, és a férjem épp most találta ki, hogy kb. Németo. közepén fog dolgozni és majd én kijárok hozzá vonattal. Az utazás és átszállás épp a nagyvárosokat érinti, és nem érti meg miért nincs hozzá kedvem.
2016. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ezektől a barna, beöltözött, senkiháziaktól kéne félned, hanem inkább azoktól akik közvetlen közeledben élnek, normális emberek. Én most nem azt mondom, hogy örökké félj, de mi közöd lehetne neked egy terroristához? Hol láthatnál? Ha csak nem Franciaországban, meg ilyen háborús övezeteken lovagolsz, akkor csekély az esélye. Magyarországon nem hinném, hogy terroristák fejeznének le fiatalokat. Nézz néha híroldalakat, híreket, ahol olyat lehet hallani ahol a saját apa nyírja ki családját, meg hasonlók.


Elég alaptalan félelmed van, paranoia.

2016. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"barna, beöltözött, senkiháziaktól kéne félned"

"Tényleg iluen buták az emberek,hogy nem látják azt,hogy azòta vannak ilyenek Euròpában miòta jönnek a "menekültek" "


Csak pár kiragadott szösszenet, amit az itthon született, arab származású szomszédod most elolvas, aki dolgozik, egyetemre jár, stb...

És ettől most ideges lesz, és meglát téged az utcán...

Nem, nem is téged, hanem az egyik fehér bőrű rokonod...


Nem tudom, ha naponta olvasnám a népemről azt, hogy: senkiházi, migráncs, terroristák, stb...mit váltana ki belőlem...


Valószínű még az is terrorista lesz, aki nem akart az lenni.

Mint az utóbbi valamelyik támadás elkövetője, egyszerűen csak begőzölt a sok beszólástól.

2016. júl. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A saját országomban Magyarországon ùgy beszélek az arabokròl ahogy akarok, itt a magyarokat tisztelij mivel nem a saját hazájukban vannak,ha nem tetszik nekik takarodjanak vissza a háborùba... Hálátlan,gyilkos,nulla emberek! Évekig éltem Belgiumban ahol tele volt dög muszlimokkal,tudom mit beszélek!
2016. júl. 23. 09:35
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 Mrgharagudott a beszòlásoktòl! Nem ok nélkül szòlnak be nekik, ne is várjanak mást, mikor támadnak mindig Allah nevét kiabálják! Terrorista az összes! SAJNÁLOM HOGY NAÍVAK AZ EMBEREK,és nem látják,hogy azòta vannak ilyen terrortámadások Euròpában miòta jönnek a "menekültek".... Iphone,tablett,meg egy csomò pénz van náluk,lenne pénzük repjegyre.. ;) Meg miért nem gazdag muszlim országokba mennek? Pl Az Egyesült Arab Emírségekbe?! Ezek azért jönnek,mert ki akarják irtani a "hitetleneket" (keresztényeket).. Fáj nekik,hogy a keresztények nem betegeket,nem nyomják el az embereket.. Fáj nekik az hogy nem verhetik a lányokat.... Fáj nekik,hogy nem bánthatják a melegeket! (Ugyan is nekik megvan irva hogy üthetik a nöket,megölhetik a melegeket) Az akarják,hogy Euròpa olyan beteg legyen mint saját maguk! Csak sok a hülye naiv ember.... Nem vagyok rasszista se, nem utálom a németeket se,amerikaiakat sem, csak a terroristákat nem kedvelem
2016. júl. 23. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ez jó, ha valaki beszól, kimegyek az utcára és elkezdek gyilkolàszni ez jó, hátha megnyugszom kicsit.


Egyébként énis a paranoiás fajta vagyok, fèlek is a városba utazni emiatt, sok a fura arc.

Lehet, hogy ha Amerikában laknék, nagyobb biztonsàgban lennènk.

2016. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: A családomat is féltem, ők a belvárosban laknak.
2016. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!