Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tényleg olyan...

Miért van ez? Tényleg olyan brutál magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 éves lány vagyok 165 centi. Mindig mindenki azzal jön Hogy milyen magas vagyok. Már nagyon unom az egészet! A barátaim (kivéve párat)3-5 centivel alacsonyabbak nálam és mindig irigykednek a magasságomra. Fogalmam sincs miért. Ha mamámhoz vendég jön (pl. Barátnője, kollégája) mindig megjegyzi hogy már mamámnál is magasabb vagyok és mindjárt férjhez megyek! (Mamámat nem nehéz leelőzni mert 157 centi.)

pedig a magasság és a kor két külön dolog. Nagyon zavar ez az állandó piszkálás. A szüleim nem annyira magasak apum 178 körül van, anyum meg 170 körül. De van pár fiú unoka tesóm aki 180 fölött van. Tényleg ennyire magas vagyok hogy így megjegyzi mindenki?



2016. júl. 23. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát 165centisen annyira nem számítasz magasnak szerintem, mondjuk lehet hogy csak a többi kortársadhoz viszonyítva.


Viszont hogyha 16-8 lennél akkor ez inkább alacsonyabb lenne. (mondom ezt én 160 cm magassággal xd )

2016. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen 152 centi magas vagyok, és már így is túlnőttem anyát meg mamámat. Az osztályban két lány is 170+ centi, de sose szólunk miatta. Nekem valahogy nem tűnnek magasnak. Majd 180 centi felett, esetleg..

Te se vagy magas, pont átlagos szerintem.

2016. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hat, egyaltalan nem kirívó a magassagod, emiatt ne aggódj. Aki meg piszkalni szeretne, elobb-utobb úgyis talál valamit, amibe beleköthet... Szep napot! :)
2016. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12 évesnek igen, de ne izgulj, egy-két év, és utolérnek a többiek. Lehet, hogy magasabb leszel a női átlagnál (ha anyud 170, valószínűleg túl fogod nőni), de ezzel sincs semmi gond, szép, sudár csaj leszel. Nagy eltérések vannak a növekedési ütemben, van, aki 12-13 évesen majdnem eléri a végleges magasságát, van, aki 15-16 évesen nő akár 10-15 centit egy év alatt, ezzel nincs mit tenni.
2016. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Én 18 éves fiúként vagyok 164 centi,szóval igen,brutál magas vagy
2016. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, te vagy brutál alacsony inkább.


Amúgy nem, egyáltalán nem.

Én 12 éves korom után pl. már 1 centit se nőttem. A 165 centi egyáltalán nem magas felnőttnél, a te korodban talán kicsit. Amúgy a szüleid magasságát nézve nem hiszem, hogy 10 centinél többet nőnél, de még úgyem leszek kirívóan magas.

2016. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 165 cm voltam 12 évesen. 180 centire nőttem végül.

N

2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 160-161 cm vagyok, én kicsinek számítok, 16-an vagyunk lányok, és hátulról az 5. vagyok xD. Nálunk van egy csaj, aki minimum 180.. Őt régebben piszkáltuk most már nem, téged is biztos békén fognak hagyni.
2016. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!