Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az általános iskolás lányok a...

Az általános iskolás lányok a ballagásukon mért vesznek fel ilyen brutál magas magassarkúkat?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 16. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
mert szánalmasak.. szerintem ennyi idősen semmilyen magassarkút nem kéne hordaniuk
2012. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert azt hiszik az olyan nagyon menő. :)

Én 10.-es vagyok, 8 osztályos gimibe járok, szóval nem volt ballagásom, de a régi sulim ballagására elmentem és....hát... igen. Szerintem ha ott maradtam volna, talán én is azok közé tartoznék, akik 14 évesen tízenakárhány centis magassarkúban botladozik. Mert ez a környezetedtől is függ valamennyire. Örülök, hogy ebből a szempontból normális maradtam. :D

15L

2012. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mmano88 ***** válasza:
66%
Mert azt hiszik 14 évesen hogy ők már nagylányok..
2012. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nagylányosak akarnak lenni. Emlékszem, én az áltsulis ballagásomon egy nagyon cuki, bronzbarna, kerek orrú, olyan 4-5 centis sarkú cipőt vettem fel. Annyira szép volt... Mondjuk akkoriban eleve nem volt divat a platformos cipő, emg az ultramagas sarkú, úgyhogy a trendi lányok sem húztak ilyesmit.
2012. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Jaj előző válaszolók szánalmasak aytok!azért mert még keresik a stílusukat... Szánalmas h mindenkit képesek vagytok így kibelezni!!!!?
2012. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Úgy gondolom, nem beleztem ki senkit, és nem írtam semmi szánalmasat.
2012. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Én ezt átgondolnám még1x
2012. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem értek az előző válaszolókkal egyett. Úgy gondolom hogy aki tud benne járni jOl érzi magát benne, nem botladozik stb. Azok hordják nyugottan.és ha már a ballagásnál tartunk miért ne vehetne fel pl. 9-10 cm magassarkút, jó mondjuk abban igazatok van hogy b*romi magas kicsit túlzás gondolok itt a 11-15cm tűsarkúkra. Ès gondolom azért vesznek fel (általában 5-10 cm magassarkút) mert ugy gondolják köztük én is hogy ez egy egyszerri alkalom ugyanis csak egyszer ballag az ember :-) és szeretnék ha erre az egy napra különlegesebbnek szebbnek érezhetik magukat. Ès még azért is mert ez egy különleges alkalom :-). Amugy meg miért foglalkoztok vele hogy ki milyen magasságu magassarkuban jelenik meg a saját ballagásán? Èn pl. Tuti hogy 9-10 cm magassarkuban fogok megjelenni :-) már ha meg érjük :-)
2012. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
és most beszóltak a felháborodott kis semmittevő 14 évesek.
2012. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 2. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!