Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti dolgoznátok ilyen körülmény...

Ti dolgoznátok ilyen körülmények között? Nem birom már

Figyelt kérdés

Két napja megtudtam hogy bélgilisztás vagyok, a bal lábfejem teljesen fel van dagadva, és most reggel arra keltem hogy árpás a szemem. Egy óra múlva bent kell lennem a melóhelyen, este 10kor végzek, szünetek alig vannak. Egész nap talpon vagyok, leülni nem tudok. Úgy érzem nem birom már. Ezt csinálom másfél hónapja, 12 órázok. Egész nap szedem a tálcákat meg poharakat egy önkiszolgáló étteremben, közbe a pultba is vagyok ha hívnak, este meg megyek a konyhára evőeszközöket polírozni, 4-5 órán keresztül megállás nélkül. Hazamegyek és alszok, reggel meg kezdődik elölről. Az ablakon keresztül figyelgetem az embereket akik az étterem részbe ebédelnek, vacsoráznak. (Nem az önkiszolgáló részlegen hanem a normális étterembe) és borzasztó érzés hogy nekem ez jutott, mások meg 9000ftért ebédelnek, tegnap figyeltem mennyit fizet egy nő, a lányának a barátjának meg magának. Miért ilyen szar igazságtalan az élet? Akik itt mosogatnak bentvannak reggeltől éjfélig, egy idősebb bácsi meg egy idősebb nő. Hogy gondolja ezt a főnök? De ez nagyon sok helyen így megy, nem csak itt. Úgy érzem ha felmondok bűntudatom lesz és utálni fogom magam amiért semmi akaraterő nincs bennem, de én ezt már tényleg nem birom. Elegem van az egészből. Napi kb. 5000ft-ot kapok mindezért. Mit csináljak hogy ne ilyen életet kelljen élnem?

20/l


2016. júl. 24. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Bélgilisztás? Miért nem mész orvoshoz?
2016. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Változtass rajta.

Senki nem kényszerít, hogy szar munkát csinálj szar pénzért.

2016. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%
Ha beteg vagy doki. Am sokan ennek a melónak is örülnének!
2016. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Ez így elég szarul hangzik, ilyen fiatalon miért nem keresel valamit ami nem a minimálbérnèl is kevesebbet fizet?

Az önkiszolgáló ètterem a vendèglátás legallja, èn eljezdenèk normális munkahely után nèzni.

Ha meg beteg vagy menj orvoshoz.

2016. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Még egy gyár is jobb ennél napi 8 órában és nem kell 12 órát robotolnod. És még valószínűleg jobban is keresnél mondjuk egy német multinál.
2016. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%
Talán tanulj szakmát és ne apróért lapátold a szart akkor? Irigykedni marha könnyű ám, tenni ellene meg láthatóan luxus.
2016. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is volt ilyen no life munkahelyem, egy hónap elég volt belőle. Amiatt ne legyen bűntudatod, hogy felmondasz, mert ez nem a te szégyened.
2016. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

Bélgilisztásan nem szabadna étteremben dolgozni. Menj el orvoshoz, kezeltesd magad.

Még fiatal vagy, tanulj és akkor nem kell ilyen helyen dolgoznod.

2016. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 MZ.per.X ***** válasza:
36%

"Mit csináljak hogy ne ilyen életet kelljen élnem?"

Két dolgot el kéne felejteni, a rinyálást és az irigykedést.


Én például utálom, mikor valaki ezt csinálja, mint te. Értelmes végzettséged gondolom nem nagyon van, e te semmit nem teszel bele azért hogy neked jobb legyen, de mellette sírsz hogy amit csinálsz az szar.


Na meg ez az áldozatjátszás is undorító hogy "jajj de igazságtalan az élet". Az életed te alakítod, ne mástól sajnáld a pénzét, hanem tegyél azért hogy neked is legyen.


"borzasztó érzés hogy nekem ez jutott, mások meg 9000ftért ebédelnek"

Mi az hogy jutott? Talán törvénye van írva hogy te csak mosogathatsz? Nem jutott, te választottad. Másrészt mi van akkor ha 9 ezerért kajálnak? Mi közöd van neked ahhoz? Honnan tudod hogy nem e kivételes alkalom volt, nem e ünnepeltek, vagy lehet a férje milliókat keres és megteheti, mi van akkor? Mi a f..sz közöd van más pénztárcájához? Mert szerintem semmi.

2016. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azt tudom mondani, amit páran előttem. Találj valami olyat, ami kicsit is érdekel, aztán íratkozz be egy olyan jellegű képzésre, ha indul. Voltam már sz*r melóhelyen én is, csak éppen ott nem volt ritka a 14 óra, tudom, milyen érzés lehet neked a lelki része. Nekem van egy érettségim, de azzal kitörölhetem. Jelentkeztem egyetemre - idén másodjára - de nem fognak felvenni, mert kevés a pontszámom. Találtam egy B tervet nagy nehezen. Muszáj valami végzettséget szerezni, ha nem akarod, hogy életed végéig mekizz, meg ilyesmik. Ha gondolod, írj!
2016. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!