Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelik az emberek...

Miért nem tisztelik az emberek ha valaki munkát végez?

Figyelt kérdés

Miért nem tisztelik, nem ismerik el, hogy kemény, komoly vagy fontos munkát végez valaki. Miért kell a Vásárlónak belekötnie, okoskodnia, Vagy gúnyolódni. De már egész fiatalok is sokszor már mintha Istennek képzelnék magukat, h velük külön bánás mód kell, vagy épp olyan lenéző a stilusa és olyan oktatóan beszél.

S lenézik az embert. vagy nagyobbat mond, ő jobban tudja, vagy még tovább csinálja csak azért is.

Miért nem lehet, nem tudják az emberek a házirendet, vagy szabályzatnak előirtan viselkedni ? Ilyen igénytelenek, Nem fogják fel hogy nem otthon vannak ?

Hogy lehet ezt kezelni hogy ez ne idegesitsen ?


2016. júl. 24. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
És te minek foglalkozol azzal, hogy mások mit csinálnak és mi a véleményük, hülyék mindig is voltak és lesznek, főleg ha olyan helyen dolgozol, ahova sok ember jár.
2016. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán azért mert kb "összerámolják" amit csinálok, vagy nem tetszik, hangosan alpári módon kimondják, leminősitik, igy valamilyen szempontból még is csak engem érint. és ez nem 1-2 ember. egész nap, rengeteg ilyen ember jön, aki mint a kis király
2016. júl. 24. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendben én megértelek, de továbbra se tudok mást tanácsolni, ha nagyon zavar keress olyan munkát, ahova kevesebb ember jár. Mint írtam sok a hülye, már csak a nagy számok törvénye miatt is ha forgalmas helyen dolgozol, szóval mindig lesz valaki aki beszól és sajnos neked kell eltűrni.
2016. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A te megélhetésed azoktól az emberektől függ. Ha ők nem csinálnak rendetlenséget, akkor a te munkádra nem lesz szükség. Meg az is a munkád része, hogy elviseld a sok hülyét. Amikor elvállaltad a munkát, akkor tudtad, hogy ilyen emberekkel lesz dolgod. Amit csinálsz az kb olyan, mintha én autószerelőként azért nyavajognék, hogy olajos lesz a kezem.
2016. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert te saját magad nézed le az adott munkakört.

és amikor végzed csinálod akkor kisebbségi érzésed van közben.

ezért kushadsz ha beugatnak,vagy próbálnak dominálni.

magadat minősíted le,mások pedig belemennek a játékba.

2016. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tedd be a fejedbe, hogy te nem uralkodhatsz rajtuk! Nem tudod befolyasolni sem a velemenyuket se azt hogy kimondjak. Annyit tudsz csinalni, hogy "ennyi? Mehetek?" A te egyeniseged, nem fugg mas emberektol. Barmit mondanak is rolad, barmilyen undorral neznek vegig rajtad.... az nem rolad szol, hanem rola.Ezek az o fejukben vannak. Ha ezt te szemelyesen veszed es meg akarsz feleni egy vadidegennek (meg a nevet sem tudod)akkor senki sem tud neked segiteni, mert egyszeruen lehetetlen mindenkinek megfelelni aki szembe jon :)

Szoval vegyel vissza es ne vedd komolyan amit mondanak....

Mit is csinalsz egyebkent? mi a munkad?

2016. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen munkát végzel pontosan?

Tegnap jártam az Asia Centerben, ismerek ott pár eladót. Az egyik hölgynél anyám fehérneműt vásárolt, és volt bent egy csaj, aki összekutyulta az árut. Miután távozott, mondta az eladó, hogy ez a csaj hetente bemegy, mindig szétbarmolja az árut, és általában nem vesz semmit. Na most van ebben az üzletben pár olyan áru, amik kifejezetten jók, és anyukámmal mi azért vásárolunk itt, szóval megértem, ha panaszkodott erre a finnyás csajra.

De ha például gyenge minőséget kínálsz olyan áron, amit nem ér meg, akkor ne csodálkozz, ha belekötnek.

2016. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyel semmit az azsia centerben. Be se menj oda. Vedd ugy hogy nem letezik. Nert amig barki odamegy vasarolni, vagy megveszia kulfoldi termeket, addig a sajat munkajat nem fogja tudni eladni az sajat hazajaban :(

Ugy hivod ezt ahogy akarod. A teny az, hogy a te penzed nem megy vissza a magyar gazdasagba, hanem elhagyja az orszagot. Ami pedig otthon marad, az az allami koltsegeket fogja fedezni.

Szerintem ne vedd meg

2016. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért vásárolok az Asia Centerben, mert ott kapok magamra méretet normális árban és minőségben. Nem tudom megfizetni a drága egyedi gyártást.
2016. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!