Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összeszedni a...

Hogyan tudnám összeszedni a kettest?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide valo, de itt több választ kapok.

Megbuktam matekból az érettségin, ezért ősszel újra megyek. Nagyon hülye vagyok belőle, sose ment. Külön tanárt eddig nem találtam, mert egy kis faluban nem nagyon van. Neten keresgéltem de ott nem tűntek megbízhatónak.

Hogyan tudnám az első részből összeszedni a kettest? Azok a feladatok se nagyon mennek.. meg a szalámis is kifogott rajtam..tudomhogy nagyon hülye vagyok.

Csináltam már az előző évekből is, de azt vettem észre, hogy egyre nehezebbek. Az egyiknél volt,hogy simán meglett 28 pontom...élesben meg megbuktam.

A családban is mindenki hülye matekból, a rokonaim leszarnak, hiába kértem őket,hogy segitsenek, a párom se egy einstein belőle..

Próbáltam megcsinálni feladatokat, de nem.met egy se magamtól. Muszáj volt nézni a megoldást.



2016. júl. 25. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem olyan nincs, hogy valaki hülye lenne valamihez, csupán egyrészt nincs olyan aki rendesen el tudná magyarázni, és alapból úgy állsz hozzá hogy "Én ezt úgyse fogom tudni megérteni, egy barom vagyok, aki semmit se ért meg matekból."


Szóval amíg ez nem változik és hiszed el azt, hogy képes vagy megérteni ezeket, addig nem sok mindent fog változni.


Javasolnám hogy nézd meg, hogy a feladatban mit miért csinálnak, mit hogyan szoktak számolni, és ha a logikája már megvan hogy hogyan érdemes, már onnantól menni fog :)


Kitartás, és gyakorolj, ez a két kulcsa van, és sikeresebb leszel! :)

2016. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig segítség nélkül nem fog menni. Kell egy jó tanár, és rengeteg gyakorlás. Gyakorolni, gyakorolni, és gyakorolni. Anélkül nem fog menni. De ha nem érted, hiába próbálod megoldani őket, ha senki nem magyarázza el, akkor úgysem fogod érteni. Keress egy jó tanárt, esetleg kérdezd meg osztályfőnöködet, vagy bármelyik tanárodat, ők biztos tudnak tanácsot adni.
2016. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha nincs tanár a közelben, kérjd meg az egyik osztálytársad, hogy segítsen megérteni a matekot. :)
2016. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérd*
2016. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A már volt osztálytársaimmal nem beszèlek, mert nem vagyunk jóban és amúgy sem segitenének pont nekem. Mindegy, majd megoldom, hogy ne bukjak meg megint. Köszi a válaszokat!
2016. júl. 25. 15:17
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Fogj egy példatárat, és menj végig rajta, ha nem vagy biztos benne, ha nem érted, miért nem jó, kérdezz!
2016. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon egyszerű a dolog. Fölfejleszted magad hármasra, aztán rontasz, míg kettes leszel. :-)))
2016. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Hogyan szerezz kettest? Azt nem lehet csak úgy szerezni mert vagy tanulnod kell vagy ha jól megjegyzed a dolgokat inkább figyelj az órán
2016. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!