Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » NAGYON FONTOS Anyukák,60....

NAGYON FONTOS Anyukák,60. szülinapotokra milyen meglepetésnek örültetek a legjobban vagy örülnétek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyhetes hajdúszoboszlói üdülésnek, benne többféle gyógykezeléssel. Csodákat művelt az ízületeimmel.
2013. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nagyika65 válasza:
100%

Kedves!

Függ az Anyuka személyiségétől. Én és a barátnőim mind annak örülünk a legjobban, ha együtt van a család, beszélgetünk, játszunk - és nemcsak evéssel telik a szülinap. Egyszer az enyéim azzal leptek meg, hogy régi családi fotókból készítettek találós kérdéseket. Ki kellett találni egy kicsi képrészletből, hogy ki van a képen, mikor fotóztuk, mi történt akkor... Nagy sztorizás lett belőle. A kicsik meg szájtátva hallgatták. Nagyon jó volt!:-))

2013. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még messze vagyok a 60-tól. :D

De bárminek örülnék ami szívből jön. Egy könyvnek, egy színházjegynek, egy otthon főzött vacsorának, bárminek.

2013. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem tök szép gesztus lenne ha meglepnétek a családdal hogy mondjuk nem tudom van e erkélyetek de mondjuk mondjátok hogy menjen ki oda(vagy valahova) és egyszerre a család rokonság ismerősök elengednétek a kedvenc zenéjére 60 lufit :)) mi ezt meg csináltuk egy 50 éves rokonnal és irtó boldog volt azt mondta hogy nagyon szép ajándék volt és hogy még nem örült semminek így :$ :DDD
2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi anyukánk egy általunk összeállîtott képeskönyvet kapott, amibe benne voltak a szüleiröl teszvéreiről fotók, szül. Anyakönyvi kivonat, bizonyîtványok, diploma, fotók, a mai napig élete nagymeseményeiről! Minden rokon tudottmolyan fotót adni a múltjából, amire ő már nem is emlékezett! Összegyűjtöttük élete nagy állomásairól fotókat, dokumentumokat, ezt elvittük egy helyre, ahol beszkennelték, és egy képeskönyvet csináltak belőle! De pl. Kersztapámnak amgyerekei a fotókból filmet készîtettek zenei aláfestéssel! Az is megható volt!
2013. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!