Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Voltatok már totál...

Mvivizsofia kérdése:

Lányok! Voltatok már totál részegek? Többi lent!

Figyelt kérdés

velem sajnos a hétvégén történt ez és ugy vittek haza , veletek volt már ilyen meséljetek hosszan.

életkort is. 17 L



2016. júl. 25. 21:40
 1/8 anonim válasza:
11%

Elég gyakran :D

19/l

2016. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Látod az első válaszoló még büszke is rá veled ellentétben, soha ne legyél olyan, mint ő. Respect...
2016. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Mert baromi vicces ha ontudatlan vagy. Az ilyeneket eroszakoljak meg tobbnyire:))
2016. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lehánytam a barátnőm falát... Azóta nem merek az anyja szemébe nézni...
2016. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
26%

Volt, de olyan igazán csúnyán csak kétszer.

Először egy házibulira mentem, a házigazdák brazilok voltak, tele volt külföldi diákkal, az egyik házigazdán kívül senkit nem ismertem, gondoltam majd bevágódok náluk valami jó kis házipálinkával. A pálinka sikeres volt, de arra nem számítottam, hogy "ok, iszunk, de akkor te is" :D Így aztán nem is tudom, hány felest megittam, közben nem ittam vizet, ittam pezsgőt is, sört is, este 11kor elmentem pisilni, elcsúsztam a vizes padlón, bevertem a fejem a kádba, mikor a vécén ülve, lógó fejjel láttam, hogy csöpög a fejemből a vér, gondoltam ideje hazamenni :D Ráadásul valami farsangi jelmezbuli volt, és az egyik nyakláncomat, meg a cicafüleimet is elhagytam.


A második alkalom meg idén áprilisban volt, pár (párszáz lol) egyetemi hallgatóval mentünk az éves kocsmatúrára, és nem is értem, mi esett annyira rosszul, mert magán a kocsmatúrán nem ittam sokat, viszont itthon az alapozásnál barátnőmmel ketten megittunk két üveg vörösbort, és szerintem az vitte fel a gyomorsavam, és a többi ital nem tett neki jót. Mindenesetre mikor hazaértem, háromszor hánytam egymás után. Harmadszorra már csak epét eww :D A drága párom hozott haza, ahogy ágyba rakott el is aludtam. Reggel 5-6 körül keltem fel hányni :D


Közben eszembe jutott a 19. szülinapom. Elsőéves voltam az egyetemen, és szokás ott a gólyahét, ami az első-második hét az őszi félévben az elsősöknek, ilyen ismerkedő hét. hétfő volt, egész évfolyamos bográcsolás meg ivás. Természetesen berúgtam, a csoporttársak vettek nekem egy csomó italt. 11-12 óra tájban vitt haza az egyik évfolyamtársam, és az utolsó villamost még elértük, és én ott vigyorogtam mindenkire, hogy xy vagyok, ma van a szülinapom :DDD

2016. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos en eleg sokszor a koromhoz kepest:D 15/l
2016. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak itt ám durva történetek....
2021. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Ez egy igazán fontos és indokolt hozzászólás 5 év távlatából...

2021. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!