Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem irritálnak a...

Csak engem irritálnak a dohányzó emberek?

Figyelt kérdés
A saját családom is irritál, ők is cigiznek, illetve olyan fiúval se tudnék összejönni, aki dohányzik.
2016. júl. 26. 08:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

a környezetemben szerintem nincs is nem dohányos...

a volt barátnőm és a családja volt csak ilyen...

szóval én megszoktam, max nem állok úgy, hogy rám jöjjön a füst, általában nem érzek nagyon különbséget, mármint annyira nem állok közel, hogy érezzem a dohányos szagot, a füst meg nem jön rám...


23F

2016. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Engem nem a dohány füstje irritál, ha nem eleve az is hogy emberek ilyen hülyeségekre költik a pénzüket, közben meg panaszkodnak hogy nincs pénzük. Ugyanis egy doboz cigi árából sok hasznosabb dolgot lehetne venni.
2016. júl. 26. 08:23
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Miért érdekel téged, hogy más mire költi a pénzét? Lehet, hogy te olyasmire költesz, ami más szerint pénzkidobás. Foglalkozz a saját dolgaiddal.
2016. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem irritálnak, ha nem rám fújják a füstöt. Teljesen a magánügyük az egész.
2016. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Idegenek engem se érdekelnek, de ha a saját családomról van szó, vagy a jövendőbeli páromról, akkor nagyon zavar. Főleg úgy hogy a szüleim korábban lemondtak róla, most meg visszaszoktak.
2016. júl. 26. 08:38
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

az ő életük az ő boldogságuk...

én meg édességet szoktam venni :D


23F

2016. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Túl sok időd van mással foglalkozni. Biztosan te is csinálsz olyat, amivel más nem ért egyet. Felnőttek azt csinálnak, amit akarnak, ráadásul a cigi függőség, ami nem múlik el attól, hogy csúnyán nézel.
2016. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék dohányzóval összejönni, mert nem bírja a szervezetem, érzékenyen reagál. Emberileg viszont kétféle dohányost ismerek, aki képes kulturáltan dohányozni, tekintettel van másokra, nem hajigálja el a csikket, esetleg csak e-cigit használ, meg van a másik típus, akik nem képesek kulturáltan dohányozni, a többi ember képébe fújják a füstöt, és miattuk van tele az utca csikkekkel.

Szóval a kulturáltan dohányzó barátaimmal, ismerőseimmel nincs gondom, de az én otthonom dohányfüstmentes.

2016. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A szüleim részéről azért zavar, mert amit én szeretnék arra nincs pénz, de cigire van. Fiatalkorukban már egyszer lemondtak róla, de utána mostanában még is visszaszoktak.
2016. júl. 26. 09:05
 10/28 A kérdező kommentje:
Meg állandóan panaszkodnak hogy nincs pénz semmire, de cigire van.
2016. júl. 26. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!