Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha irritálnak a...

Mit tegyek, ha irritálnak a kortárasaim?

Figyelt kérdés

komolyan teljesen elegem van a kortársaimból! egyszerűen irritál ahogy ma már minden velem egy korosztályú lány, már mást sem csinál, csak minden sarkon szelfizik, pasizik, sminkel, és shoppingol, és arrogánsan és lenézően viselkednek! a fiúk egy nagy része meg már egy csöpp tiszteletet sem mutatnak az értelmes lányok felé, csak a r*bancokat hajkurásszák.

már elegem van a sok szennyből ami után a mai tinik csorgatják a nyálukat, a disney-s erőltetett és bugyuta sorozatain és a mai "bálványokon"(pl ariana grande..). meg az új idegesítő trendekből, mint pl a "kommentáljuk a youtube videók alá, hogy: hogy lehetséges az, hogy ezt a videót 20m-an megnézték, pedig csak 7m ember él a Földön? kérdést mert ez a baromság olyan vicces".

az meg már mindennek a teteje, hogy 11 évesek kommentélnak a youtube-on, és a kis 5 éveseknek a kezében okostelefonokat és ipad-eket látok.

nem tudom hogyan szabaduljak meg tőlük, már csak az öngyilkosságot látom kiútnak,de azért szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit tegyek, hova menjek, hogy elkerüljem ezeket?? 14/L



2014. aug. 29. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valaki biztos bedobja a Jokert: Priszchologus

Nagyon nehéz találni, de ha keresel lesznek olyanok akik hasonlóan gondolkodnak mint te.

Szerintem koruknak megfelelő dolgokat csinálnak. Az 5 éves biztos Angry Birds-et nyomja, a 11 éves meg valószínűleg Minecraft gameplayeket néz és ahoz kommentál.

Ennyiért nem szoktak öngyilkosak lenni, bár manapság egyre lejjebb teszik a mércét. Disneyt 10 éves korig néznek, és nem huncutságból, hanem mert nincs sok gyerekcsatorna ami ezt a korosztályt célozza.

Amúgy engem is irritálnak, szóval írhatsz ha annyira nem bírod feldolgozni.

2014. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus bocsánat, mobilról írtam.
2014. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy pszichológus kéne, de nem tudom hogy fog-e tudni ebben segíteni.. egyszerűen csak irritálnak ezek, úgy érzem, mintha rossz korba születtem volna... próbálok keresni olyanokat mint én, de csak nem találok. egyedül vagyok ezzel.
2014. aug. 29. 18:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem haszontalan pszichológus, engem eddig senkinek nem sikerült kijátszania, befolyásolnia, csak saját káromon tanultam.

De amúgy most írtam, hogy én is így vagyok ezzel, szóval nem csak a te véleményed.

2014. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
áhh, ennek örülök!
2014. aug. 29. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Részben örülök, hogy ilyen vagy, mert "végre valaki aki nem tömegember", de ugyanakkor meg azt érzem, hogy nem tudod magad elengedni. A 14 éves korszak még pont az a periódus amikor nem feltétlen ilyen problémákkal kéne foglalkozni. De mindig vannak szabályerősítő kivételek :)

Ezeken sajnos nem változtathatunk, így nőnek fel az emberek manapság. Előbb-utóbb képes leszel figyelmen kívül hagyni őket. Keress hozzád illő embereket (nem lesz könnyű), de nem vagy egyedül. Csatlakozom másodikként.

2014. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éves koromban jutott eszembe hasonló okok miatt ekkora hülyeség, mint az öngyilkosság, de úgy 2 percig gondolkodtam rajta, és el is vetettem az ötletet. Nehogy már feladd...Tudom, hogy ezt mondani könnyű, de tényleg nem kell foglalkozni velük. Elhiszem, hogy idegesítő, de te csak összpontosíts másra, az iskolába is tanulni járj be, a többiek miatt nem kell idegesíteni magad. Ez egy ilyen kor, most ez a "divat". A 70-es években megint más volt a trend, és 20 múlva megint csak más lesz. Előbb-utóbb majd tudni fogod már kezelni ezt a helyzetet...és nem csak te gondolkodsz így, rajtad kívül még rengetegen, úgyhogy életed során biztosan találkozol valakivel. :)
2014. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen érzek így, bár itt rosszabb... Egyszerűen telibesz#rok mindenkit, és azt csinálom ami nekem tetszik, olvasok, filmeket nézek, edzek stb. Jah meg értelmes dolgokat nézek ahol az ilyeneket leoltják a f#szba ha oda téved.
2014. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elmenned pszichológushoz. Ő is maximum csak hátba veregetne, és azt mondaná, hogy teljesen normális vagy, majd elmúlik ez, ne aggódj.

Minden korban vannak olyan tinik, akik éppen nem mennek együtt a nyájjal, nem követik az adott divatot. Én is ilyen voltam, én is úgy éreztem, hogy nem ebbe a korba kellett volna születnem.

Ne aggódj, majd elmúlik, csak túl kell élni ezt a korszakot.

2014. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem, kösz a válaszokat, mentek a zöld kezek
2014. aug. 29. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!