Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak barátokat?

Hogyan találjak barátokat?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Nagyon sok emberrel próbáltam barátkozni, de manapság úgy érzem nem igazán lehet igazi barátokat találni. A legtöbb embert vagy társaságot csak a buli és az ivászat tart össze. Én pedig nem ilyen vagyok és nagyon nehéz hozzám illő embereket találni. Olyat aki szeret például a természetben lenni, túrázni, biciklizni, sétálni, piknikezni, esetleg elmenni futni, kutyát sétáltatni vagy megnézni egy filmet vagy akár sütni valamit. Van egy barátom, de ő sajnos messze lakik tőlem és nem úgy van, hogy csak fogom magam és leugrok hozzá. Így borzasztóan unatkozom főleg most nyáron. Valakinek Mosonmagyaróvár vagy környékén lenne kedve barátkozni?

2016. júl. 26. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fóton lakom és 17 éves lány vagyok. Szeretek kirándulni, biciklizni. Néha bulizok is mert jó dolog. De soha nem iszom magam full részegre, csak annyit hogy épp hogy becsípjek. Filmeket is szeretek nézni krimiket és romantikusakat. Sütni is szoktam néha. Ha gondolod írhatsz.
2016. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:

Hát ezeket szeretem én is, :) van két kutyusom, egy macskám. Imádok sütögetni, meg főzni is, a természet a legklasszabb dolog az életemben, kint érzem a legeslegjobban magam mindig. :)

Bringázni is szeretek, futni is, de mondjuk ezt csak a kutyáimmal szoktam. Unatkozni nem szoktam, mindig jól elvagyok.

És nem Mosonmagyaróváron lakom. :D

2016. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok :D 17F
2016. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, velem is barátkozhatsz, írj :D de énse ott lakom
2016. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nézz körül, hogy milyen programok vannak a településen. iskola, nyelviskola, tánciskola, kultúrház, mozi, edzőterem, stb. keress valamilyen diák/nyári munkát, amivel még pénzt is keresel.


ha ennyire unatkozol és nagyon nem találsz semmilyen programot, ahol lehetne barátokat találni, akkor ott van a könyvtár. a világ szinte minden tudása benne van a könyvekben (a neten meg fent van a maradék), kezdj el olvasni, új dolgokat tanulni. többek közt a barátkozásról, társasági életről is van egy csomó féle könyv, akár önsegítő kategóriában, akár külöfnéle novellák, regények és más olvasmányosabb művek között.

2016. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!