Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen sportot űzzek hogy...

Milyen sportot űzzek hogy találjak barátokat/ismerősöket?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom kb. egy éve, programozó vagyok. Azt hittem hogy az új munkahelyen majd találok új barátokat, lesz majd velük közös témám. De nem így sült el. Mindenkinek van barátnője/családja/felesége/saját baráti köre és a munkahelyén csak a monitort bámulja, majd húz haza. Jártam konditerembe, de valahogy nem jött be az egész mivel azt se tudom hogy mit csináljak. A kültéri játszótér egész bejön nekem, de inkább valami "szociálisabb" dologra gondoltam pl.: aikido ahol van egy közös bemelegítés és nincs idő a bambulásra. Ti mit ajánlanátok?
2016. júl. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen sport, aztán rajtad múlik hogy találsz-e hozzád hasonló embereket :D De ajánlom azt ahol párba kell állni néha, mint pl. ennél a küzdősportnál, ott tudtok is dumálni, meg ugye néha odaszólni, hogy fájt? Stb.
2016. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetjárás? Jóga? Társas tánc?


Igazából nyugodtan próbálj ki bármit, ami kicsit is érdekel. Aztán legyél nyitott, ismerkedjél a többiekkel, elvégre ha olyat csinálsz, amit szeretsz és ők is csinálják, akkor valószínűleg ők is szeretik azt a sportot. Innen meg tudod alakítani a beszélgetéseket és úgy is megismered őket, aztán majd alakulnak azok a barátságok/ismeretségek.


Hasonló cipőben vagyok, mint te csak én még tanulok és azon gondolkodok, hogy Szeptembertől mit sportoljak majd :D Eredetileg én is úgy álltam hozzá, hogy vajon mi lenne az a sport, ami a legszociálisabb, de inkább az alapján fogok választani, hogy mit is szeretnék igazán. Neked is ezt tanácsolom :)

2016. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Foci, kézilabda, tehát valami olyasmit ahol a csapat a lényeg, az összetartás.
2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!