Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan jó pattanást...

Miért olyan jó pattanást nyomkodni?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik szinte már perverz élvezettel nyomkodják ki az arcukon megjelenő nemkívánatos képződményeket. Mi ennek az oka?

2016. júl. 26. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy az sem szebb ha ha van egy pattanás az arcodon és már felé kint van és látszik az a sárgás csunyasag.

Na az már gusztustalan.

Nem jobb akkor kimyomni??

2016. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én undorodom attól, hogy kinyomjam, inkább bekenem valamivel.
2016. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rajtam ritkán van. Csóró férjemet szoktam rákényszeríteni, hogy kinyomja. Legalább is keressen valamit a hátamon. Nem cirógathatja csak a pattanásokat sanyargathatja- és ez olyan jó.. De csak nekem.
2016. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy jobb ha ott van. Sőt. Jobb ha higiénikus körülmények között eltávolítjuk azt.

De mikor meglátom nővéremet, az arcán perverz vigyorral pattanást nyomogatni, azért kicsit magamba mélyedek :D

2016. júl. 26. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon durván pattanásos tinédzserkort éltem. Szóval én a pattanás kezelés tüneteivel nagyon tisztában voltam/vagyok. :D

Tudom, hogy nem lett volna szabad nyomkodni, de egyszerűen nekem olyan sok volt, és olyan nagyon, hogy nem esztétikai problémáim voltak vele, hanem már fizikai. Rettentően fájtak, hozzáértem, megvakartam, mert fájt. Onnantól inkább kitisztitottam, mint elkapargassam.

Nyilván, akinek csak 1-1 darab van egy évben, azt én sem igazán értem.

2016. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* olyan nagyok, nem nagyon :D srry
2016. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Akik jellemzően sokat kapirgálják az arcukat, azoknak valamilyen szorongásos problémája van.
2016. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem biztos,hogy szorongàsi problémái vannak. Ismerek olyant,aki igen,kényszert érez,hogy nyomkodja. Van,aki ha stresszes,kapirgálja,nyomkodja. Én el szoktam kaparni àltalàban. Nem szándékosan,csak azon veszem észre magam,hogy már folyik a vér belőle..:/ csupa megszokás. Az én nővérem is állandóan nyomkodja a pattanásait,és még élvezi is..

Persze,szerintem is undorító,ha az a gennyes valami,már buggyan ki belőle. Akkor inkább kinyonom.:)

2016. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!