Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez miért gondolta azt,...

Cortez miért gondolta azt, hogy Reni együtt van azzal a francia sráccal? Ő sosem mondott ilyet, csak hogy megismerkedtek!

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Merte gy fétékeny barom. Később az is kiderül, hogy többször verte Renit (bántalmazta).
2016. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem csodálkozom rajta, hogy verte, szegény akkora r.banc, minden pasival kikezd. *vigyorog, mint a tejbetök*
2016. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Bár en nagyon regen olvastam a SZJG-t de szerintem Cortez mar akkor nagyon szerelmes volt Renibe. Es ugye aki szerelmes az neha kombinal...:)
2016. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Hat biztos feltekeny volt nem akarta hogy massal legyen... Hogy hogy bantalmazta Renit? Mikor?
2016. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
66%
Én sem emlékszek arra hogy cortez bántalmazta renit.aki tudja létszi írja meg
2016. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem bantalmazta :D Csak olyanok irtak hozzaszolast akik nem olvasták
2016. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fanni27 ***** válasza:
100%

Én így olvasom nyugodtan a kommenteket, aztán így: Mivaaan?! Bántalmazta?????!!! Még nem olvastam ki, de sejtettem, hogy valami bűzlik :D

Dee szerintem azért féltékenykedett Cortez, mert Kinga azt állította, hogy együtt motoroztak Párizsban. meghát ugye szerelmes volt belé.

2016. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántalzta. Csak túl sok az idióta. Egyébként azért mert Kinga azt mondta hogy rengeteg időt töltottek együtt. Motoroztak meg ilyenek. :)
2016. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Sosem bántalmazta, hiszen szívből szereti, belezúgott. Renit sosem verte meg. Csak az ír ilyen baromságokat aki még nem olvasta a Szent Johanna gimit.
2016. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kinga kicsit besegített ahhoz, hogy Cortez azt higgye, hogy Reninek van egy "hódolója"...
2018. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!