Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Megismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megismerkedtek egy vad idegen sráccal buliban aki bejön nektek kavartok stb. Mi indít be titeket, hogy a végén egyéjszakás kaland legyen belőle?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is !
2015. okt. 31. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Semmi. Ha nem ismertem már régebb óta akkor nincs az az isten hogy lefeküdjek vele.


20L

2015. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmi, nem megyek bele egyéjszakás kalandokba, nem az én műfajom, régen sem volt az. 30 éves vagyok
2015. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól néz ki vagy ha gazdag.
2015. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
# 3 Időpont ma 18:23 - Te biztos pasi vagy. :-)
2015. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Látom ide csak az erkölcsös hölgyek járnak.

Soha,szóba sem jöhet, való életbem meg....

Barátom ,nőnek csak akkor higyél mikor már ló legel a sírján...

2015. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy vannak, akiknek szóba jöhetnek az ilyen kalandok nők között is, de attól még nem minden nő ugyanolyan, és ha nekem nem jöhet szóba, az csak az én álláspontom, én nem tudok a többi nő nevében véleményt mondani.
2015. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem fekudnek le vele egy este után,de volt egyszer hogy a pasi egyszerűen úgy ért hozzám,úgy csokolt meg,hogy az egész testemen vegigfutott egy bizserges:3 sajnalom hogy nem lett folytatasa:)
2015. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!