Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a Marinás ügyről Youtubeon? Aki nem tudj. A a sztorit, itt megtalálja.

Figyelt kérdés

"Szóval, elmagyarázom ezt a Marina dolgot

Van egy youtuber leányzó, 19 éves

Elméletileg a boyfriendjével él, viszont a megadott címről már rég elköltözött aka senki sem tudja, hogy jelenleg hol és pontosan kivel él. Mindenki arra voksol, hogy a pasijával, ami szerintem elég reális

Pár hónapja konkrétan kifordult magából: nyugtalan, hadar, a testbeszéde betanult (az egyik videóban konkrétan a pasi mutatta neki, hogy mit csináljon), van, ahol elcsuklik a hangja, elsírja magát, gyakran néz a kamera mellé és nagyon sokszor ismétli meg magát akkor is, ha nem ejtett hibát (szóval feszült és fél)

A teste tele van foltokkal és egyszer az egyik videójában látszódott egy ütés nyom az arcán, azóta 666 kg smink van rajta

Az egyik videójában pár pillanatig látszódott egy shotgun, ami Angliában úgy tudom, hogy be van tiltva, illetve amerikán kívül kb mindenhol tilos civileknek ilyeneket tartani otthon. De Marina szekrényéhez oda volt támasztva egy shot gun

Aztán egy másik videóban mosolygott, a kamera mögé nézett, aztán hirtelen elkomolyodott és a földet kezdte nézni, ezt követően pedig hamar befejezte a videót

Minden bizonnyal a bántalmazója kezében van az összes fiókja (twitter, youtube, facebook, instagram), mert csak régi képeket posztol & twitteren is azokat a tipikus csajos dolgokat, amiket az ilyen fake acc-ok szoktak

Az egyik videója alatt kommentben megkérdezték, hogy jól van-e, ő pedig erre azt írta, hogy ,,nem", de az a komment törölve lett és odaírta, hogy ,,yes:)"

Emellett rengetegen kérték meg, hogy adjon jelet, ha bajban van; rajzoljon magára szívet. Ő pedig rengeteg szívet mutatott videóban, szíves medál volt rajta & kirakott egy régebbi képet instagramra, amin az orrára egy szív volt rajzolva.

& sok videójában suttogja, hogy ,,help me", meg tisztán lehet hallani, ahogy valaki a kamera mögött levegőt vesz

De természetesen holtig állítja, hogy felesleges ez a sok aggodalom, nincs semmi baja, nem változott meg.

Az egyik videójában pedig egy nő sétál el a háttérben, akiről senki sem tud semmit

Aztán ma hajnalban két különös tweet is kikerült, az utóbbi törölve is lett

A rendőrség már értesítve lett, és a különös tweet után is tettek egy bejelentést, tehát tudtommal már nyomoznak. (Hajnalban kikerült egy olyan tweet, hogy a rendőrség megtalálta Marinat, de ez nincs megerősítve)

Mostanra egyre többen állítják, hogy halott és egyre több gyanú szegeződik a lány családjára is. Ezután jöttek az egymást ütő tweetek: ,,rengetegen eljöttek a helyszínre", ,,senki sincs itt", ,,meghalt", ,,jól van", ,,a rendőrség itt van", ,,sikolyokat hallottak". EGYIK SINCS MEGERŐSÍTVE.

Aztán kiderült, hogy a találkozó nem ma van, hanem augusztus negyedikén, amikor ez a szar kezdődik.

Jelenleg semmit sem tudunk biztosan, de a fél twitter Marina miatt aggódik

#savemarinajoyce"


Nézzétek meg a youtube videóit, ott vannak a kommentben a jelek: Marina Joyce


2016. júl. 28. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

,,sracok...az anyukaja kikuldott egy interjut reggel es a rendorok elmentek a hazahoz.O teljesen rendben volt. Szenved a skrizofeniatol. Ha nem tudnad,hogy mi ez,ez egy szellemi betegseg ahol a szemely lehet sulyos pszichozis alatt,manias depresszios mellekesemenyei lehetnek,sulyos paranoia alatt,hallhat hangokat es lathat dolgokat (vizualis es hallasi hallucinaciok)

Ez megmagyarazza,hogy miert volt annyira fura a viselkedese.Az anyukaja segit neki,segit videoznia,mert az o lelkiallapota most...

Az oltozkodok/outfites videojaban...soha nem mondta azt,hogy 'segitsetek' (help me).Az az anyukaja volt aki ott allt a kameraval es segitett forgatni a videojat,az anyukaja mondta,hogy 'allj ugy mint en'. Az anyukajanak az ujja volt az is. Az anyukaja foglalkozik a zuzodasokkal. Ezeknek egy resze genetika es sulyos betegseg. Az anyukaja azt mondta mindenkinek a csaladban,hogy a zuzodasok konnyedek es sok alkalommal a skizofrenek fajdalmat okoznak maguknak.Nem azt jelenti,hogy ezt csinaljak,de vannak extrem reszei a paranoianak ahol veletlenul bantjak magukat tudtukon kivul..."

Bocsanat ha kicsit ertelmetlen lett,de nehany dolgot nem teljesen ertettem vagy ertelmetlen volt,szoooval azt probaltam kicsit magyarosabban leirni.

2016. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Végigolvastam és magasról leszarom mi lesz vele. Valószínűleg csak hírverés.
2016. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen en is gondoltam erre, de azert a fegyver a szekrenynek dontve, es halalos gyogyszerek az asztalan...
2016. júl. 28. 14:03
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

A csajt az explicit beteg stílusa miatt kellene feljelenteni, sőt a FB-on is megosztani, hogy ne foglalkozzanak vele. Pénz akar keresni a rengeteg megtekintésből, látszik a reakcióiból. Valaki amúgy kényszerrel ott tartja?

Kérdező, te meg inkább foglalkozz a való élettel.

2016. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ez kérlek szépen az ehhez hasonló,a média által terjesztett rémhíreken felnőtt emberek zseniális kihasználása, "igazi" krimi story annak aki nem érti, aki meg érti, az vagy jót röhög, vagy adja azok alá a lovat akik elhiszik :D
2016. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Neked nem mindegy mivel foglalkozok? megkérdeztem, hogy ti mit gondoltok erről, nem kell egyből letámadni.
2016. júl. 28. 15:08
 7/18 A kérdező kommentje:
#4*
2016. júl. 28. 15:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Na,hát ez engem is érdekelne:D Kíváncsi vagyok,hogy mi van a csajjal, vagy mi ez az egész kitalált dolog:D
2016. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ijesztő ez mind, ha igaz. Megnéztem újabb és kicsit régebbi videóit és a mostaniakon tényleg sokkal másabb. Fáradtabbnak is tűnik, és zavaróan sokszor van megvágva a videó (nem tudom hogy a régiekben is ennyi van-e)
2016. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valszeg tényleg bolond a csaj, a kicscsalád meg nyomatja vele ezt a youtube dolgot, hogy jöjjön a pénz nekik. Szerintem nem bántja őt senki, csak ketyós.
2016. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!