Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Őszintén.

Mit gondoltok? Őszintén.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok azokról az emberekről akik hírességekbe szerelmesek? Miért nem olyanokba szeretnek bele akit ismernek is személyesen.?

2016. júl. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az vesse rájuk az első követ aki még SOSEM szeretett bele sztárba. Ilyenek vagyunk na nincs ezen mit ragozni
2016. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régebben én is állandóan beleestem hirességekbe XD

Magamból kiindulva, szerintem az ilyen embereknek egy érzelmi támaszra van szükségük, akit nem feltétlenül kell személyesen ismerniük.

2016. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezen mit csodálkozni, teljesen természetes.
2016. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Nincsenek nagyon jó barátságaik. :/
2016. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik :D
2016. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Viccesnek tartom. Nem nézem le az ilyen embereket, de ha bizonyos kor után is jellemző valakire, ott valami nincs egészen rendben. (Pedig Vacu szerint még követ is vethetnék rájuk, mert valahogy eszem ágában sem volt soha beleesni egy sztárba. :D)
2016. júl. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem kell ezt túl reagálni emberek :D

Ez egy természetes dolog, kamaszkorban hozzáteszem. Nekem is 1-2 éve volt h egyszerre vagy 10 színész tetszett. :"D viszont volt egy nagy "szerelmem" Thomas Brodie Sangster. Iszonyatosan bele voltam bolondulva :D inkabb ezekre a dolgokra mostmár úgy gondolok vissza mint egy kedves emlékre egy korszakra. :) Idővel az ember úgyis rájön hogy sosem lehet az övé egyik sem, meg aztán mint minden ez is elmúlik :( Vannak most is barátnőim akiknek tetszenek az aktuális színészek az ilyen sorozatokbol pl mint a Teen Wolf. Ilyenkor nem mondok semmit, csak visszagondolok arra hogy en is ilyen voltam :)

Viszont aki felnőttként csinálja ezt azért az szerintem kicsit beteges... :/

16/L

2016. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!