Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek a véletlenekben, a...

Ti hisztek a véletlenekben, a véletlen találkozásokban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon foglalkoztam ilyesmivel régebben, de nemrég elég fura dolog esett meg velem. Két héttel ezelőtt szakadó esőben autóztam hazafelé vidékről. Észrevettem, hogy egy autó szorosan mögöttem halad. Több alkalommal is lassítottam, jobbra húzódtam, had menjen ha akar. Nem vagyok valami nagy sofőr, a kocsin lévő gumik sem túl jók esőben, nem mentem lassan, betartottam a sebességeket, de a mögöttem haladó autó egy "hárombetűs" volt, nem az a fajta aki szuttyog valaki mögött. Lényeg a lénye az illető nem ment el, végig mögöttem jött. Aztán úgy alakult, hogy mégis meg tudott előzni, de a következő faluban egy buszmegállóban félreállt. Aztán nem láttam már.

Ma megyek a közeli nagyvárosba (160 ezer fős város) és egyszer csak ott van. Pont előtte megyek el autóval. Ő nem vett észre, de biztos vagyok, hogy ő volt az, megjegyeztem a rendszámát. Amúgy egy jóképű pasi. Én meg nő vagyok. Férjes nő. Tudom, hogy őrültség, és nem kéne vele foglalkoznom, de mégis mennyi volt rá az esély, hogy ma megint összefussunk?! Veletek történt már ilyen? Lett belőle valami? Bocs az össze-visszaságért, de muszáj volt kiírnom magamból, mert nem hagy nyugodni a dolog...nem kérek bíráló válaszokat, hogy miért foglalkozok más férfiakkal nem erre irányul a fő kérdés. Köszi a válaszokat!


2016. júl. 28. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehat az a kerdes, hogy en jelentoseget tulajdonitanek e egy ilyen talalkozasnak, igaz?

A valaszom, nem.

2016. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már valami ilyesmi, engem egy ideig egyes számok, szavak kísértenek, volt pl nemrég az 1969. De miután elmondtam, már nem kísértett többé :D
2016. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez semmit nem jelent. Elvégre semmilyen kontaktus nem történt azon kívül, hogy megjegyezted a rendszámát. Amúgy esőben honnan láttad, hogy hapsi vezet? Nem az utat kellett volna nézni?
2016. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. És észrevettelek a visszapillantómban. :) Legyen csodálatos napod!
2016. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jelentősége az esetnek és a gondolatoknak, amiket kiváltott belőled, hogy ráébredj, valami gond van a párkapcsolatodban. Arra kellene koncentrálnod, hogy kiderítsd mi az és megoldjátok.
2016. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.

Egy barátnőm is így kezdte az évek óta tartó kapcsolatában, hogy megfogta egy srác és miket váltott ki belőle, pedig ilyen nem szokott lenni, ez most különleges.

Tudod hány ilyen volt azóta? Úgy kb még 3 különleges srác, aki megfogta, mígnem meguntam és megmondtam neki ezt én is. Hogy ez nem sors, meg nem gyanús, hogy azóta folyton ez van veled? hol van ebben már különleges?

Egyszerűen nézz szembe a problémával és ha együtt nem tudjátok megoldani, akkor szomorú, de ez van...

2016. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg nem kéne jelentőséget tulajdonítani neki, csak fura volt, hogy nem előzött meg..aztán a következő lehetséges helynél félreállt (esetleg azért, hogy megint mögém kerüljön?). Meg aztán mennyi esély van rá, hogy újra összefussunk?! Érdekes. Amúgy akkor láttam, hogy férfi, amikor megelőzött.

4-es köszi, neked is szép napot! :)

Utolsó kettőnek..nem hiszem, hogy gond lenne az, hogy megnézek egy másik férfit, a férfiak is megnéznek más nőket. Maga a helyzet furcsasága keltette fel a kíváncsiságom, nem maga a férfi.

2016. júl. 29. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, n röhögtess már kérdező.

Mégis Hol írtam én(vagy a másik válaszoló btw) olyat, hogy baj lenne, ha megnézel másik férfit??


Semmi baj nincs abban, ha megnézel másik férfit, meg abba sem, hogy a férfiak megnézik a nőket (szó se volt róla még mindig)


A baj ott kezdődik, amikor már 2-3 napja ezen kattogsz, és olyan kérdést írsz ki ide, hogy

"Ti hisztek a véletlenekben, a véletlen találkozásokban?"

"Megelőzőtt és megállt előttem, és másnap hát nem láttam újra?! EZ jelent valamit?"

- Na ez az, ami már nem megnézem kategória, hanem az agybajt súrolja.

2016. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Örülök neki, hogy jól szórakozol. Amúgy egyáltalán nem kattogtam rajta napokig..már el is feledkeztem róla, amikor is két hét után egyszer csak ott volt. Arra, hogy pont abban a pillanatban azonos helyen legyünk mind a ketten, egy 160 ezer fős városban, szinte 0 % esély volt, főleg ha belegondolok, hogy előtte két perccel döntöttem el, hogy arra felé megyek. Ha viszont ebből a szempontból nézem a dolgot, akkor felettébb érdekes. Amúgy meg mindennek meg van oka és egy találkozás sem mindig véletlen. Na mindegy. Most majd biztos jön, hogy nyugodtam beszéljem be magamnak, azt ami nincs....

2016. júl. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!