Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a véletlen találkozáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a véletlen találkozásokban, meg úgy magában a sorsban?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen tetszik egy férfi nekem, de valahogy sosem foglalkoztam vele komolyabban, csak megjegyeztem, hogy helyes, meg tetszik, de az évek alatt sosem haladt előbbre a dolog.

Mostanában viszont gyakran összefutunk, a legképtelenebb helyzetekben találkozunk, és mindig integet, mosolyog, de már 3éve is ezt csinálta.

Elgondolkoztam rajta, hogy ez vajon véletlen lenne, hogy pont akkor, pont ott fussunk össze, ahol és amikor.

Szóval furcsa kicsit, meg örülnék is, ha tetszenék meki, de félek, mi van, ha nem.

Amúgy ő is félénk, és már bőven elmúltunk 20 évesek is.

Valakivel volt hasonló?



2013. dec. 28. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig hittem benne, de aztán ráébresztett a kemény valóság, hogy csak rajtam múlik minden párkapcsolati téren is. Szóval már nem hiszek benne. Magamban hiszek!
2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek.
2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már nem hiszek a tündérmesékben.
2013. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel ugyanezt a kérdést az Ezotéria kategóriájában is.
2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
véletlenek nincsenek
2013. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek veletlenek minden okkal tortenik!
2013. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hiszek a véletlenekben, és hiszek abban, hogy mindnek oka van. :)
2013. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a sorsban. A következő a helyzet, rengeteg férfivel rengeteg váratlan helyen/időben összefuthatnál. Annak az esélye, hogy egy megtörténjen nagyon kicsi, de mivel nagyon sok ilyen minimális esélyű forgatókönyv van, ezért annak az esélye, hogy az egyik megvalósul egész nagy.Ennyi, ebbe semmi többet nem kell belelátni.
2013. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Harom eset lehetseges:


1. Teljesen veletlenul futsz vele ossze, ahogy naponta 1000 masik emberrel is, csak ez azert tunik fel jobban, mert hozza vonzodsz.


2. Mar tudod, hogy mikor es hol szokott idonkent megfordulni, ezert te is ugy alakitod a napodat, hogy lehetoleg abban az idoben es azon a helyen legyel te is.


3. Mar tudja, hogy mikor es hol szoktal idonkent megfordulni, ezert o is ugy alakitja a napjat, hogy lehetoleg abban az idoben es azon a helyen legyen o is.


Nem hiszem, hogy valamifele kozmikus ero huzna titeket egymashoz, mert ilyen alapon nekem mar ossze kellett volna jonnom a volt irodalomtanarommal, annyiszor futottam mar ossze vele, de ez gyakorlatilag lehetetlen, mert o boldog hazassagban el es mindketten heteroszexualisak vagyunk.


Ne varj a sorsra, en azt tanacsolom! Probalj valahogy beszelgetesbe elegyedni vele a kovetkezo talalkozasnal, "veletlenul" utkozz bele, botolj meg, amikor melle ersz, vess be egy kis praktikat es talan elindulhat a dolog a maga utjan!

2013. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!