Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy tőlem fiatalabb fiú,...

Van egy tőlem fiatalabb fiú, akit (? )

Figyelt kérdés

...itt ismertem meg az oldalon még a hónap elején. Megadta a Facebookos elérhetőségét, és azt írta nekem, hogy majd jelöljem be az oldalon, ha nekem is lesz ott profilom. Tanulmányok, munka és egyebek miatt mindenképpen regisztrálok, mert a rokonaim nagy része is fent van az oldalon, akik egyébként messze élnek tőlünk, van aki külföldön. Állítólag a munkáltatók is jó néven veszik a Facebookos jelenlétet. (Ezt nem tudom mennyire igaz.)


Képcsere után váltottunk még két üzenetet, aztán eltűnt innen. Azt írta, semmi baja a képnek, szimpatikus vagyok. Se emailre, sem itteni privát üzenetre nem válaszol nekem hetek óta. Gondolom megunt vagy nem jár fel vagy letiltott, nem tudom, de megbeszéltük korábban, hogy bejelölöm majd. Nos, nekem csak a keresztnevem tudja, így nehezen találna meg a közösségi oldalon, de már nem is tudom lenne-e értelme ilyen előzmények után az ismerősének lenni. Lényegében több adatot tudna meg rólam, és kicsit tartok is tőle, hogy milyen ember, mert nagyon keveset beszéltünk, és én évekkel ezelőtt már megszívtam egy hasonló ismeretséggel, amit itt nem fejtenék ki, mert nem ez a kérdés lényege.


Azon vacillálok, hogy szavazzak-e neki annyi bizalmat, hogy lássa a képeimet, és egyéb információkat rólam vagy sem.

Mert nekem igazából az eddigi viselkedéséből az jött le, hogy egy marék molylepkét többre tart nálam. Nem is látom értelmét ennek az ismeretségnek igazából és azt se szeretném, hogy majd a haverjaival röhögjön a képeimen, meg amiket viccesnek találna az oldalamon.


Ti hogy gondoljátok? Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan viselkednétek hasonló szituációban. Én már azóta nem is keresem, és már kevésbé érdekel. Ebből nem lenne egy normál barátság az szerintem fix.



2016. júl. 29. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nem jelölném be, max ha mégis csak válaszol neked valahol és elmondja mért nem írt hetekig.
2016. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom hány éves vagy,de semmi kép sem kelolnem be.

Elmondom hogy miért, nem.biztos hogy valós a profilja, lehet egy idősebb pasi akinek már családja is van stb... és elcsábítani egy talira és legszörnyűbb dolog is megtörténhet.

Közösségi oldalon csak a szűk baráti családi rokoni kapcsolatai legyen.

Majd ha úgy hozza a sors akkor lesz egy párod majd akkor annak megmondom a face nevedet.

De idegekenek bejolni semmi értelme.

Főleg ha fiatalok vagytok,es anagy a távolság akkor még komoly kapcsolat sem alakulhat ki ebben az esetben.... a srácnak biztosan megvan az oka amiért így viselkedik

Később lehet válaszolni is fog valami kamu szöveggel.

Ne bizmeg 100 sohasem az idegen emberekben még akkor sem ha nagyon szimpatikus és jóképű.


Munkahely előnye a facebook??? Nem igazán, bár nem is negatív hatással van rá.

De az már igen ha elég durva képeket töltesz fel vagy mondjuk aegy bulis képet ahol sokat ittam.... facebook sok mindent elárul egy emberről ,nem kell mindent tudatni a világgal.

Azt sem ha pl havonta más a baratod, 2 hét járás után nem kell megjelölni hogy "kapcsolatban" mert kicsit túl színes les a facebook....na ezzek már mind negatív jellem munka.h. kereseshez.

2016. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:

Így, hogy nem reagál semmire, és hogy már nem is nagyon érdekel hogy összejön e valami, én nem írnék rá és nem is jelölném.

Viszont nagyon szimpatikusnak tűnsz, ne aggódj találsz majd jobb és normálisabb embert is. :)

2016. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Képcsere után váltottunk még két üzenetet, aztán eltűnt innen."

Hadd segítsek: nem kellesz neki mint nő, ezt nincs mersze a szemedbe mondani, ezért inkább így fejezte be a "kapcsolatotokat". De szerintem ezt te is tudtad, érezted, nem lehetsz annyira naív, hogy ezek után még azon gondolkodsz, hogy hátha csak mindkét keze eltört és azért nem keres itt többé téged. Ti lányok olyan szívesen játszátok az összezavarodottat, nem értem miért, nem vagy buta, akkor..? Ennyire félsz szembenézni a valósággal? Nem tetszettél neki, na bumm, ki ez neked? Egy netes senki, ne ilyenekre építsd az önbecsülésedet. Nehogy ezek után még te fussál utána, az már nagy ostobaság lenne.

2016. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nekem mindegyik hasznosnak bizonyult. :)

További véleményeket is várok azoktól is, akik esetleg másképp gondolják ezt, és akik még nem írtak. Több szem többet lát.

2016. júl. 29. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!