Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudhantám meg, hogy...

Hogyan tudhantám meg, hogy van e esélyem a tőlem fiatalabb fiúnál?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és megtetszett egy tőlem 2 évvel fiatalabb srác, igazából nem is merem felvenni vele a kapcsolatot, félek, h csalódnék a személyiségében.. Lehet, h valami kis húgyagyú. Viszont tetszik az arca, és tegnapi bulin úgy beszélgettem volna vele, néha rámnézett, meg én is rá, de hát mindenki nézett mindenkire..

Egy suliba járunk, sajna nem találkozunk túl sokszor..


Viszont ebben a suliban kb 1700fiú és 30lány van, szóval biztos tud rólam, kezdeményezzek én? Ha igen akkor hogy?


Félek egy kicsit.:)



2015. jan. 2. 16:55
 1/8 ElnökÚr ***** válasza:
Kőműves suli amúgy?
2015. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem építőipari vagy másnéven a helyi gyüjtő suli:D
2015. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Műszaki.:)
2015. jan. 2. 16:59
 4/8 anonim válasza:
Próbálj vele kezdeményezni egy közös témát. Tudd meg mi érdekli, meg ilyenek. Ha van valami szándéka veled, azt kimutatja. Remélem tudtam segíteni. :)
2015. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NewFreeee ***** válasza:
Hááát... Téged mindenki néz. De valószínűleg nem mernek akkor kezdeményezni. Talán próbáld meg te, hátha veszi a lapot és elkezd teperni. :)
2015. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ez, h beszélgetünk ez laza, de mivan ha nem érdeklem és csak hülyét csinálok magamból ezzel, h bepróbálkoztam?

Majd röhög rajtam a haverjaival..

2015. jan. 2. 17:16
 7/8 NewFreeee ***** válasza:
Yep. Max egy hétig. Azt meg kibírod... Én is műszaki iskolába jártam, csak ott más arányok voltak. 500 fiú és 3 lány.
2015. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Véletlenül smárold le, aztán mond hogy jajjj ne haragudj csak épp máson gondolkoztam.

Teljes siker

2015. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!