Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19éves pasi vagyok, ma randizo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves pasi vagyok, ma randizok egy tőlem fiatalabb lánnyal, de nagyon parázok, gyomor idegem van, szerintetek mit csináljak így vele elsőre?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Vidd el egy igényesebb bárba, pubba, kávézóba, kocsmába.


Igyatok meg a randi 3-4 órája során 2-2 pohár (fejenként 5-6 deci) bort és beszélgessetek egymás mellett ülve.


Amikor már hat a bor, lassan elkezdheted megérinteni őt finoman a karján vagy a derekánál.

2015. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
43%

Kérd el a személyi igazolványát.

Higgy nekem.

2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hova menjetek, mert nem ismerlek titeket. De ha sétáltok egy kicsit majd beültök vhova melegedni, meginni egy meleg forrócsokit vagy bármit, és beszélgettek, az mindig jó.


Ne aggódj, randizni jóóóóó!:)

(persze ha őszinte akarok lenni, kabbe hogy te randizol ma és én nem..:D)

2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerezz neki egy jó napot,ne menj el a randira !
2015. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

randiztok és azt se tudod hol?


vidd el étterembe kajálni és természetesen te fizesd a cehhet

2015. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Viszek kesst,elviszem gyrosozni,szerintetek mirol beszeljek vele,hogy ne legyen az a kinos csend?
2015. febr. 7. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy kicsit későn kezded el tervezgetni a randitémákat?
2015. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Hát a válaszolók és a kérdező sem a randik hatékonyságára megy rá, hogy minél nagyobb eséllyel csókolózzatok az első randin és minél nagyobb eséllyel legyen második randi...


Hogy lehet ilyen eszetlenül, tervezetlenül élni? A szerelem-szexualitás témaköre is kezelhető logikusan, nem kell benne mindent agyatlanul csinálni és a véletlenre bízni. Különösen ha férfi vagy. A nőket még megértem.

2015. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
19:40kor talalkozunk,nagyon parazok sracok
2015. febr. 7. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Igyatok alkoholt, ahogy mondtam. Az mindkettőtöknek segíteni fog.


Témák amikről beszélj: Utazás, hobbik, érdeklődések, család, barátok, jövő, tervek.

2015. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!