Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy értékelitek a jelenleg...

Ti hogy értékelitek a jelenlegi életeteket? Éltek vagy csak túléltek?

Figyelt kérdés
Nem pénz ügyileg kérdezem.Hanem úgy hogy élvezitek az életet?A boldogság a cél,vagy csak az hogy túléld az adott napot,időszakot.Szóval túléltek vagy éltek?Hogy csináljátok?

2016. júl. 31. 15:07
1 2 3
 1/21 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Túlélek, keservesen és magányosan.
2016. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Túlélés magányosan.
2016. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

minden téren állok valahogy, de néha úgy érzem romokban az egész...

boldognak érzem magam, de ha mélyponton vagyok, akkor nem látom ilyen jól a dolgokat, akkor inkább a magány ami fáj...

de annyira nem rossz a helyzet szerencsére :)


23F

2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Fele-fele. Egyik téren (itthon) többnyire inkább túlélek, de azért ha lehet akkor próbálok magammal mit kezdeni, másrészt

meg mindig keresem a lehetőségeket és élni akarom az életet.

2016. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ti,akik most válaszoltok,lehet hogy ha magatokon nem is,de a többieken tudnátok segíteni valamilyen szintem.Mert mások problémáit külső szemmel jobban lehet látni.Egy próbát megérne.Köszi a válaszokat!Kitartás,nem marad így örökké! :)
2016. júl. 31. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
túlélek
2016. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Persze, a mások problémájára mindenki kiválóan tudja a megoldást. Ennél jobban csak az érdekli az embereket amihez semmi közük. Koncentráljon mindenki a saját dolgára.
2016. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Saját tapasztalat.Amíg másoknak próbál meg segíteni valaki,közben a saját dolgaira is megtalálja a megoldást.Mert vagyunk úgy egy páran hogy másokat magunkelé helyezünk,illetve objektíven látjuk a helyzetét,így a megoldás is ott van.
2016. júl. 31. 15:56
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem èn èlvezem. Nagyon sok szèp, èrtèkes emlèkem van, ès szerintem ezek a legfontosabb dolgok az èletben.
2016. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem foglalkozok már azzal, hogy ideológiák és elvárások szerint próbáljam élni az életemet. Lehet, hogy holnap fejemre esik egy virágcserép egy ötödik emeleti ablakból és ott pusztulok el a hülye ideológiáimmal együtt annélkül, hogy nem élveztem ki az életemet rendesen. Van egy közepesen hosszútávú, vázlatos élettervem, amit ha tudok, akkor alakítgatok, fejlesztgetek, de ha nem akkor nem... Egyébként meg normális keretek között sodródok az árral, ha megtetszik egy szép lány, már nem azt kérdezem elsőre, hogy melyik a kedvenc zenekarod, hanem hogy ráérsz-e valamikor elmenni ide vagy oda. Kicsit félek tőle, hogy egyszer csak hamm bekap reggelire egy eltévedt gigantikus űrcsiga és akkor hiába éltem, szóval szerintem szex&rock minden mennyiségben... Az erkölcs meg nekem olyan mint a virágmintás vécépapír, szép-szép, de ugyanúgy kakis lesz egy idő után...
2016. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!