Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy értékelitek a jelenleg...

Ti hogy értékelitek a jelenlegi életeteket? Éltek vagy csak túléltek?

Figyelt kérdés
Nem pénz ügyileg kérdezem.Hanem úgy hogy élvezitek az életet?A boldogság a cél,vagy csak az hogy túléld az adott napot,időszakot.Szóval túléltek vagy éltek?Hogy csináljátok?

2016. júl. 31. 15:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

8

Ne vedd magadra ha nem inged. Én úgy látom hogy azok kezdik el a másoknak segíteni akarok, az ő problémáját a magamé elé helyezem stílust akiknek nincs saját életük, ezzel probálják lekötni magukat és jó embernek látszani. Közben meg senkinek nincs szüksége az ő missziójukra. Nagyon álságos az egész.

2016. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 Értem mire gondolsz..Előforsul ilyen is.Bár vannak azok is akik ezért veszik fel ezt a segíteni akarást,mert a saját problémáiktól félnek.Persze mimden ember más.De köszi hogy megmagyaráztad. :)
2016. júl. 31. 16:18
 13/21 cukilányka 0.0 ***** válasza:
47%

Én maximálisan elégedett vagyok az életemmel, azt hiszem, mindent megtettem és megteszek, hogy a lehető legtöbb pénzem legyen.


- amikor a testemből kellett élnem, megtettem

- amikor több férfit kellett egyszerre kihasználnom, hogy legyen új autóm, legyen albim, legyenek ruháim, ingyen ihassak, megtettem

- most egyetemre fogok járni, nyilván mindent megteszek majd a jobb jegyekért


20L :)

2016. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között. Voltak már rosszabb időszakaim is, de boldog se vagyok.
2016. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Túlélek, örülök ha havi 200 000-et félre tudok tenni, így sosem lesz saját lakásom.
2016. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Elg régóta csak túlélek, róbálom kihasználni a helyzeteket, jobbá tenni az életem, de mindig beszopom. Vicc az egész.
2016. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Elvezetre es fejlődésre játszok. Totálisan csak letezek.:)
2016. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Az emberek álltal diktált "normákkal" sohasem foglalkoztam.De mostmár annyira sem,hogy szárnyalok. (Nincs szükségem vastagtalpú gladiátor szandállra,sem crop toppra...)

Élek,és nem túlélek. Lett egy nagyon jól fizető állásom,a karrierem sínen van. Lelkileg rengeteget fejlődtem,a külsőm folyamatosan virul és szépül.Ahogyan ezt én érzem,ezzel párhuzamosan veszik észre mások is. Sok emberre vagyok pozitív hatással.Büszke vagyok,arra,hogy nem vagyok tömegember.

2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én jelenleg inkább túlélek, mert nagyon sok problémám van minden szempontból, sok dolog nem úgy jött össze ahogy szeretném, de szeretnék kimászni ebből, felállítani saját életcélokat, boldogulni stb.
2016. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem élek. Pedig lehet csak túlélek. Nem jutok egyről a kettőre, pedig szeretnék. Megpróbálom kihozni a legjobbat abból, ami van, vannak nálam rosszabb helyzetben is emberek. Szóval azt hiszem, hogy ami másnak túlélés, az nekem élet.
2016. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!