Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz 25/6 évesen...

Mennyire gáz 25/6 évesen fejezni be az egyetemet? 24F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sok vizsgám maradt,elcsesztem nagyon...teljesen magam alatt vagyok,hogy ennyire elrontottam az egészet...meg az hogy mindenki jobb nálam,lehagynak én meg sehol sem vagyok!Több mint 20 vizsgám van....szerintem azt 1 év alatt képtelenség letenni,nem?Vagy mégis?Azután tervben van még a mester is...jó tanuló voltam,de leromlott a teljesítményem,elhanyagoltam!

2016. júl. 31. 23:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Próbálj felzárkózni.

Szerintem 1-2 év még.

Rokonom 26-27 évesen fejezte be az egyetemet.

Minden esetre sok sikert.

2016. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem!!!Annyi tervem van még,de nagyon elrontottam...kivagyok rendesen!
2016. júl. 31. 23:34
 3/15 A kérdező kommentje:
S köszönöm a választ!
2016. júl. 31. 23:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Az se gáz, ha el se kezdi valaki soha.
2016. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, ne aggódj!

Az unokatesóm 28 évesen szerezte meg a diplomáját, úgyhogy egyáltalán nem vagy lemaradva!:D

2016. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Gáz-nem gáz, a te életed, neked kell elrendezned magadban.


Én 27 vagyok, a diplomatervem van hátra, de az égvilágon semmi motivációm elkezdeni. Egyrészt ha belekezdek, akkor garantáltan 1-2 hónap fizetés nélküli szabadság kellene, mert a melóm mellett semmi időm rá. Ami szabadidőm van azt is ezerszer hasznosabban el tudom tölteni.


Egyszer mindenképp meg kéne csináljam, de engem az egyetem eddig csak tönkretett, pedig anno kifejezetten jó teljesítményem volt.


Így hogy jó munkám van, ezerszer többet tanulok, valós, éles projekteken, jó a társaság is, nem az egyetem által belénk nevelt "nem lesz munkátok" hangulat van. Ráadásul nekem fizetnek és nem én fizetek, az sem utolsó szempont.


Komolyan mondom, engem egyetem után a munka tett boldoggá. Egyetemen folyton stresszes voltam, összefolytak a napok, elhíztam, tönkrement az egészségem. Ehhez képest munkában fogytam, szinte mindig jó a hangulatom.


Na meg a legfőbb, sokkal több az önbizalmam, mert folyamatosan pozitív kritikákat kapok, és úgy érzem jól csinálom a munkám. Míg egyetemen kb a takarítót többe nézik mint a diákot, meg mindennapos hogy szinte porig aláznak csak mert megtehetik.


Annyi, hogy 25-26 évesen illik kitalálni hogy mit is akarsz az élettől, és ha az egyetem nem megy, akkor belevágni valami másba, meg illik elmenni melózni.


Mert nekem van ismerősöm, aki lassan 30 éves, szintén nincs diplomája, viszont "egyetem mellett nem tudok melózni" címszóval él, amivel az a baj, hogy a le is diplomázik, akkor is ott lesz 30+ évesen, 0 tapasztalattal, üres önéletrajzzal.

2016. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen kezdem, remélhetőleg 26 évesen fejezem be. Miért lenne gáz? Ez senki másra nem tartozik.
2016. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Nagyon jófej emberek vannak, de illik megemlíteni hogy 25 évesen van aki már a mesteren is rég túlvan. Te életed rajtad áll, mások lehagytak mert ők nem (csak) bulizni mentek oda.
2016. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"mások lehagytak mert ők nem (csak) bulizni mentek oda"

Ezzel az a poén, hogy van aki agyatlan bulizás mellett is képes teljesíteni, jól magolni, jó tételeket húzni, átlátni dolgokat. Míg mások ha vért hugyoznak se lesznek jobbak 2-esnél.

2016. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Egyébként nem bulizással töltöttem,meg a buli egyébként sem zárja ki hogy valaki jólbteljesítsen!Elcsesztem ennyi....csak feltettem egy kérdés!
2016. aug. 2. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!