Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az alábbiak közül mit...

Ti az alábbiak közül mit vennétek meg?

Figyelt kérdés

1: Egy Dunántúli falu szélén van egy felújítandó kis méretű kastély, 3 hektáros birtokkal. Az ára 50 millió, kb. 30 millió lenne a felújítása. 5+3 fél szoba, nappali, emelet, több fürdőszoba, de mindent fel kell újítani.

2: Budapest belvárosában, jó, de drága környéken, mondjuk az Andrássy-n egy 80 m2-es, 2+1 fél szoba+nappalis lakás, ne kell rá költeni, csak bútorok kellenek bele, ugyanúgy 80 millió.

3: Budapest külvárosában, nyugodt környéken nagy méretű családi ház ( 4 szoba, nappali, minden szobához saját fürdőszoba, kis méretű kert, medencével ), csakugyan 80 millió.


Elméleti kérdés, most pont nincs 80 millióm, csak ezeket "álmodozás közben" találtam a neten. Ti mit választanátok?


2016. aug. 2. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a 2.-at vagy esetleg a 3.-at.

Az első ki van zárva, mert rengetegbe kerül egy ilyet fenntartani. Nem véletlenül lehet olyan híreket látni, hogy 1 Ft-ért eladó egy kastély, ha vállalod, hogy karban tartod.

Nekem a 3. is túl nagy lenne, úgyhogy ezek közül a kisebb, de jó helyen lévő 2-es lenne a legjobb választás.

2016. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ebben az országban semmit.
2016. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3. Ha bármihez kedvem szottyan,bekocsikázok Pestre.
2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3.-at.
2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A belvárosit, mert lakni egyikben se akarok és azt a legkönnyebb fenntartani és kiadni is.
2016. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én inkább építenék egy saját házat, valahol a Balaton mellett, vagy egy hegyoldalba, ahol lehet kirándulni.

Ha mindenkép ebből a 3-ból kell választani, akkor az utolsó

2016. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

19999: Egy profi kiképzést, hozzá a legjobb felszerelést (mesterlövészpuska, éjjellátó stb...)


Ország megmentése indul 3..2..1..


....

2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a 3. rendelkezésemre áll annyi különbséggel, hogy a kert nagyméretű... De sehogy nem tudok megszabadulni tőle, mert nem kell senkinek sem. Akinek van annyi pénze, az újat építtet, akinek meg nincs pénze, az nem tudja megvenni a használatat sem. Kb. minden második vevő kamu, csak úgy eljön megnézni, hogy ilyet venne, aztán közli, hogy nincs is rá pénze. Én meg szeretnék Pest határában egy biokertészetet nyitni, de így soha nem lesz belőle semmi sem, mert nem tudom kiszedni a pénzemet a házból...
2016. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másodikat. Ha családom lenne,akkor a harmadikat.
2016. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 vagy 3. 3. akkor, ha tömegközlekedésileg jó helyen van. Mert én tősgyökeres pesti lány vagyok, kell nekem az a nyüzsgés, amit a város nyújt, ott is dolgozom.
2016. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!