Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhető el a felesleg...

Hogyan kerülhető el a felesleges pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Durván 80ezret öltem a régi kerékpárom felújítására és már abszolút megbántam, mert nem ért ennyit.


Fordult már elő felesleges pénzkidobás veletek?



2016. aug. 3. 08:42
 1/7 anonim válasza:
3%
Mindenkivel elõfordul néha de ebben a nõk az igazi szakértõk.
2016. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Az első hozzászólóval nem igazán értek egyet... több ilyen "pénzkidobó" típusú férfit ismerek, mint nőt...
2016. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Körültekintéssel elkerülhető. Én is vettem már feleslegesen ezt-azt, ami pár nap után már nem is kellett. Szerencsére nem volt nagy tétel egyik sem (összesen kb 100 ezer forint több év alatt), most már csak sztorizgatás van belőle.

Klasszikus megfogalmazásban, ezt hívják tanulópénznek.

2016. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mit hoz a jövő...az autómat nemrég adtam el, kb 400 ezret buktam a sok váratlan hibán.
2016. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, rengetegszer, az összeg volt változó.

Pl vettem 5000-ért színes kontaktlencsét ami kb 5-ször volt rajtam, mert nem állt végül olyan jól, mint hittem.

Vagy vettem üléshuzatot a kocsimba, egy nappal később láttam jobbat olcsóbban máshol, két nappal később apám mondta, hogy ja, itt neki van egy bontatlan készlet :D

Vagy pl vettem drága bukósisakot, rá két hétre el kellett adnom a motorom :D


Előfordul mindenkivel :)

2016. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MZ.per.X ***** válasza:

Rendszeresen érzem azt hogy feleslegesen dobtam ki a pénzem.


Volt hogy vettem használt dolgokat, telefon, merevlemez, videókártya, akármennyire próbáltam körültekintő lenni, a nagy részük tönkrement vagy többet kellett költeni a javításra mintha egy újat vettem volna.

2016. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyenem, pont cangára vonatkozóan nálam is:), amit elloptak, mire kész lett:(. Az volt a kárörömöm benne, hogyha nem megfelelően használja a lopóember, akkor nem tart az öröme neki sem sokáig a használatára vonatkozóan:). A lényeg: 1-2 hónapban összeírni a kiadásokat, így már átláthatóan optimalizálni, csökkenteni lehet a fölös kiadást.
2016. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!