Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok lenne ennyi ruha és...

Sok lenne ennyi ruha és tényleg csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Nálam volt ma az unokatesóm és belenézett a szekrényembe erre megdöbbent mennyi ruhám van. Szerinte felesleges ruhanemű és csak pénzkidobás amit csinálok.

Picit összezavarodtam, mert szerintem nincs olyan sok. Szeretek öltözködni és évek alatt gyűltek össze ezek a darabok.


A téli ruhatáram:


- 1 nagyon meleg hosszú pufi kabát

- 1 fekete derékig érő pufi kabát

- 1 törtfehér szövetkabát

- 1 fekete bőrrel kombinált kabát ami mellényé is alakítható (5-8 fokig ideális)

- 1 ballon

- 1 bőrkabát

- 1 bélelt bordó zakó

- 1 vastag nagy kardigán ami átmeneti időben kabátnak is megfelel

- 5 ing

- 3 szoknya

- 4 farmer (egész évben használom őket)

- 4 fekete nadrág (nem farmer)

- 7 db. pulcsi

- 1 vékonyabb mellény

- 1-1 fekete és barna blézer

- néhány vékonyabb kardigán

- sok harisnyanadrág

- 8 melltartó

- alsóneműk

- 1 csizma

- 2 pár ballerina

- 1 gumicsizma

- 1 pár mokaszin


Ezek közül van amelyik többet használt/kopotabb és van ami egészen jó állapotú darab.

Most is szeretnék néhány dolgot magamnak, de elgondolkodtam picit a kijelentése után.

24/L


2015. nov. 3. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont leszarom és mindenki más is. Most mit vársz, de komolyan,
2015. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Évek alatt szetted őket össze, nem pedig egy vásárlás alkalmával. Ha van hova rakni és ki is használod őket akkor se nem sok, se nem fölösleges.
2015. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkeresed rá a pénzt? Meg. Akkor ki a fenét érdekel, de komolyan...? Felőlem vehetsz még 30 kabátot meg 300 pár csizmát, akkor se fog érdekelni, amíg nem én fizetem.

Mondjuk a balerinacipőt nem hordanám télen a helyedben. Igaz máskor se, mert ronda. :D

2015. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
A kabátok picit,de a ruhák nem tartanak örökké,nem baj,ha több van.
2015. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ennél több van, szintén évek alatt. És akkor mi van? Mindenkinek a saját pénztárcájához mérten kell költeni. Ráadásul lehet, hogy ő másra költ, ami szerinted haszontalan.
2015. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!