Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják arra, aki...

Miért mondják arra, aki szeret utazni, hogy szórja a pénzt?

Figyelt kérdés
Mivel jobb az, ha valaki autóra vagy valami elektromos kütyüre gyűjt, mint arra, hogy eljusson az vágyott úticéljára?

2016. márc. 11. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki mondja ezt?
2016. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Ez nem egy általános hozzáállás. Mármint h az emberek pénzszórásnak tartanák az utazást.

Nyilván nem jobb ha vki autóra gyűjt, de nem is rosszabb. Neki más a sorrend, ennyi.

Nem kell "mások" véleményével foglalkozni és kész.

2016. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenki, akinek megemlítem, hogy egy kanadai utazásra gyűjtök.
2016. márc. 11. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert aki szeret utazni, az sokat utazik. És aki sokat utazik, az nyilván sokat is költ erre. És ez pénzszórás. De aki teheti,csinálja. Lényegében ez a fajta pénzszórás az én szememben nem negatív, szerintem utazni jó, én is szeretek, nem értelmetlen dolgokra megy el a pénz. De mindenki ismeri a magyar mentalitást...
2016. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy akkor csak én élek rossz környezetben, de én tényleg szinte mindenkitől ezt a reakciót kapom.
2016. márc. 11. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretek utazni, de nem tartom pénzszórásnak. Ha valakinek ez jön be, nyugodtan csinálja. Ha ismerősöm az illető, még érdekel is, amikor elmeséli.

Én sem tapasztaltam, hogy pénzszórásnak tartanák, csak olyan esetekben, amikor az illetőnek nincs rendben az anyagi körülménye.

2016. márc. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a prolinak nincs pénze, és az irigység egy elég gyakori emberi tulajdonság.
2016. márc. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy bölcsek, és látják, hogy az utazásból csak az élmény marad, élmény viszont minden előfeltétel nélkül is vár nap mint nap, helytől és helyzettől függetlenül, csak esetleg kicsit utána kell menni. A telefon és az autó értő kezekben jó haszonállat, az utazásnál meg azért sokmindennek kell klappolni, hogy még hasznos is legyen amellett, hogy szép és pihentető. Meg gondolom titokban megfordul a fejükben, hogy mégis ki gyűjtene visszaútra? :-)
2016. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

autó megmarad, utazást átéled és puff elszáll. Max a halvány emléke marad meg, de az id fakul.


Autót ha megunod eladhatod, utazást ha átélted nem tudod eladni.

2016. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!