Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék elmegyógyin...

Hogyan kerülhetnék elmegyógyintézetbe?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék élni, szeretném ha hivatalosan is fogyatékosként kezelnének.
2016. aug. 4. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Vagd fel az ereidet
2016. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eznemlényeges ***** válasza:

Én is beszeretnék kerülni valamikor, de csak azért, hogy milyen ott az élet


Egyébként szerintem keress fel egy elmegyógyintézet igazgatóját, hogy te megszeretnéd tapasztalni, hogy milyen bent az élet(persze ha más sehogy sem tudtál bekerülni) és ő talán beenged pár napra.


Szerintem nagyon érdekes lehet ott a többi beteget megismerni, hogy milyen a személyiségük, milyen gondolataik vannak.

2016. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el hangosan ordítani az utcán, lehetőleg forgalmas helyen, hogy "Hagyj békén!", és közben csapkodj a levegőbe, mintha lenne ott valami!

Amúgy ne nagyon kísérletezz ezzel, mert lehet, hogy nem vag beteg, de rádfogják, hogy az vagy, és belédtömnek mindenféle gyógyszert.

Ja, és nézd meg a Száll a kakukk fészkére című filmet!

2016. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Régebben (jó,kb.2hónapja) én is nagyon kiváncsi voltam erre, ezért utána néztem pár dolognak, elolvastam 3 erről szóló könyvet is. Azóta meggondoltam magam, amiket leírtak szörnyű volt, jó nekem a saját szobámba is. Itt még macska is van. Élő. 😳😳😟😟
2016. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmész az egyik intézethez és mondd el, hogy mindenképpen szeretnél bekerülni. Mivel majd úgy okoskodnak, hogy épp eszű ember önszántából nem akar elmegyógyintézetbe kerülni, ezért csakis elmebeteg lehetsz, azonnal betessékelnek majd.
2016. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm skizofrén, amikor mélyponton van, hónapokig benn van a zárt osztályon a pszichiátrián. Ne akarj oda kerülni, amikor én látogatni megyek, már magától a légkörtől is szorongásos leszek.

Nagyon sokféle beteg van és szomorú látni, mivé lesznek az emberek.

2016. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem egy pszichológus mondta amikor beszéltem neki az öngyilkossághoz való hozzáállásomról, hogy beutalna a mentális részére egy kórháznak. igaz végül nem, de egyébként menj el te is egy pszichológushoz és beszélj neki. akár erről is. ha úgy látja be fog utalni szerintem oda. de amúgy ugye tudod hogy a későbbi éltedet teljesen elronthatja ha egy elmegyógyintézet belecsöppen az életrajzodba?
2016. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
menny ki a szabadba és kiabáljad, hogy "ITT A VILÁGVÉGE TÁMADNAK A VOGONOK!" de állandóan erről beszéljén, akkor bizi, h elvisznek :)
2016. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a hajnali filózgatások...! c: Miért szeretnél elmegyógyintézetbe kerülni? Erről még jót senki nem mesélt.
2016. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!