Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan munka amit...

Létezik olyan munka amit iskola mellett is lehet csinálni? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok szeptembertől iskolát valtok es kilencedikes leszek újból. 3 éves az iskola. Nem nagy város , szóval ott nem talalnek munkát.

Tudtok olyan munkát ami esetleg telefonos vagy valami ilyesmi?

Szociális gondozó leszek amúgy elvileg elég laza iskola szóval remélem tudok majd mellette dolgozni.

Ami azt illeti én szivesen lennék árúfeltöltő vagy pénztáros az Auchanba mert az közel van ahhoz a városhoz ahova suliba fogok jarni de nem hiszem hogy oda fel vennének.

Nagyon kéne a munka már most is mert a kezembe kell vennem az irányítást.

Eddig is azért ndm tudtam jarni iskolába mert nem tudtam mit vinni enni , meg még sorolhatnám de mind anyagi és csaladi okok....

Tudtok valami tanavsot adni?


2016. júl. 17. 19:20
 1/2 Inessential ***** válasza:
16 éves vagy, ami azt jelenti, hogy elmehetsz diákmunkásnak. Ha elmész valami MeloDiák féle helyre, ott olyan keresnek neked valami megfelelő munkát és figyelembe veszik, hogy nappali tagozatos diák vagy.
2016. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Inessential ***** válasza:
-olyan*
2016. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!