Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Móni szépségv...

Ti mit gondoltok Móni szépségvilága videósról?

Figyelt kérdés
mondjátok el a vélemènyetek róla és hogy szeretitek-e vagy nem ha igen ìrjátok le hogy miért ha nem írjátok le miért nem és soroljátok fel a hibáit

2016. aug. 5. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez már vagy a századik Móni szépségvilágát szapuló kérdés. Én sem vagyok oda érte,de hagyjátok már ezt abba!
2016. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én igazából szetetem csak a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok
2016. aug. 5. 11:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát megmondom neked őszintén Maunika, a Józsinak nem tetszik...bézbóz ütővel ette a zsíros kenyeret...


23F

2016. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Neha mar arra gondolok, hogy ezeket a videosok kerdezeik magukrol:D


Elemgy, aranyos, de összeségében nekem uncsi! Nem tünik nekem bekepzeltnek attol, hogy sok mindene van. Meg szerintem közvetlen. Jo fejnek tünik.


Összeségében okés a csaj:D

2016. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Rettenet. Beszédtechnika 0, a videói unalmasak és kib..... hosszúak, a stílusa undorító, és még bunkó is a rajongóival, akik a seggéből ki sem tudják húzni a fejüket. Hát röviden ennyi.
2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Engem idegesit egy kicsit es semmi eredeti nincs a videoiban ami ezt kompenzalna, szoval en passzolom. De lehet hogy amugy rendes ember, nem ismerem szemelyesen szoval nem itelkezem.
2016. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Undorítóak a sminkjei, látszik rajta, hogy full műanyag az arca, és állandóan rángatja a száját. A hideg kiráz tőle.
2016. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
én mertem egyszer neki építő kritikát mondani, erre teljesen berágott :D mert, hát mindent ingyen kap, de még szapulja a cuccokat amit még egyszer mondom Ingyen kap, nem hogy köszönné meg, ami nekem nagyon unszimpi volt benne. nekem is túl hosszúak a videói, de ha nagyon unatkozok belenézek. amikor kimmel van akkor se nagyon vicces, de alapvetően jószándékú a csaj, de elszállt mint a lufi a levegőben ..
2016. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a sminkjei nem tetszenek annyira, szerintem vannak nála sokkal ügyesebbek, akik szebben dolgoznak illetve a stílusa is messze áll az enyémtől, elég különböző ízlésünk van. Viszont nekem a személyisége (már amennyi a videókból átjön) sokkal szimpatikusabb mint a legtöbb videósnak. Természetes, nem érzem erőltetettnek és lehet, hogy van, akinek unalmas, de nekem ez sokkal jobban bejön mint mikor valaki vinnyog meg visít meg produkálja magát. Persze, van aranyközépút is, de nekem ilyen szempontból nincsen problémám vele. A videói viszont néha tényleg hosszúak. A tartalmukat tekintve pedig valóban nem túl egyediek, de igazából szinte minden videós másoktól "lop" úgymond, nagyon kevés egyedi tartalmat lehet találni. Valamint szerintem az egy jó pont, hogy őszinte és megmutatja azt is, amivel nem elégedett, amiben csalódott. Nyilván az ember örül neki, ha ingyen kap valamit, de szerintem neki pont az a "szerepe" (most ez hülyén fogalmaztam), hogy megmutassa a videóiban, hogy melyik termékről mi a véleménye, mi a tapasztalata vele kapcsolatban és legyen őszinte, mondja el, ha valami nem jó minőségű mert dicsérő reklámokat pont eleget lát, hall az ember.
2016. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4.-ik vagyok

Most meg neztem az askjat? (Jo tre hogy idaig volt neki ) es mit ne mondjak jo nagy taplo!

Tenyleg rosszindulatu undok a lekezelo csaj!

Remelem hogy rakeress majd magára:D

2016. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!